reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej zrobic test ciążowy????

Mnie też kuło, zwłaszcza jak byłam na czworaka i to dało mi do myślenia, okazało się że dobre miałam przeczucia, a teścik zrobiłam 5 dni po okresie:) Powodzenia
 
reklama
Witam wszystkich!!! Po przeczytaniu postów na tym forum postanowiłam się przyłączyć... Okres spóźnia mi się już 5 dni, ale test zrobię dopiero jutro. Nie mogę się doczekać!!! Mam już córcię 2 i pół- letnią :-D i chyba najwyższa pora żeby postarać się o drugą dzidzię... Nie wiem czy to możliwe ale wydaje mi się że piersi mi się powiększyły. Poza tym zaraz po dniach płodnych czułam kłucie w podbrzuszu...:baffled:
Mam pytanie: bo zaraz po urodzeniu córci brałam zastrzyki co 90 dni. Ostatni raz brałam zastrzyk w grudniu. A podobno po wzięciu ostatniego trzeba czekać aż rok żeby zajść w ciążę!!!! Czy to faktycznie jest prawda?! Czy któraś z Was też brała zastrzyki??? :confused:
 
Obecnie na rynku są już dostępne testy, które wykrywają jednodniową ciążę. Ja byłam w ciąży już dwukrotnie i za każdym razem czekałam jednak parę dni.. Tak, żeby mieć większą pewność. W obu przypadkach konsultowałam się również z lekarzem, który potwierdzał wynik testu. Moje objawy były podobne do Waszych – też często sikałam, miewałam skurcze w podbrzuszu, miałam podwyższoną temperaturę. Agniesial88 – nie wiem jak jest z zajściem w ciążę w przypadku brania zastrzyków, ale chyba nic prostszego jak tylko spytać ginekologa.
 
Witam,
dzis jest mój 42 dzien cyklu ( najduzszy cykl mial 38 dni a normalnie mam co 32, 33 dni ) postawnowilam zrobic test i wsyzly mi 2 kreski. Mierzylam temerature wczoraj i dzis i tem. byla podwyzszona (37,1) Od roku staram sie o dziecko a czasem mam cykle bezowulacyjne. Byłam 2 tygododnie temu u lekarza i nie stwierdzil ciazy. Mozliwe jest ze test sie pomylił? za tydzien biore slub to moze przez nerwy mi test wyszedł pozytywny. Niechce sobie robic znowu nadziei bo moge sie kolejny raz bardzo rozczarowac :(
 
Z tego co wiem to lekarz może dostrzec dopiero 4-, albo 5- tygodniową ciążę, także pędź jeszcze raz do gina, a co do bólu jajników i brzucha to miałam tak samo - okazało się że to ciąża
 
Cześć :-)
Potrzebuje porady,od 4 dni spóźnia mi się okres,dzisiaj zrobiłam test ciążowy,wyszedł negatywny (szkoda):-( , a mam objawy jakbym była w ciąży. Czy to możliwe że test się pomylił?
 
tak jak dziewczyny już wcześniej pisały - są róże testy - jedne wykrywają bardzo wczesną ciążę, inne później - masz regularne miesiączki? zawsze możesz powtórzyć test, czasem może źle pokazać, bo na przykład źle go zrobiłaś, ja zawsze powtarzałam - dla pewności ;-)
ja nie mogłam mieć podejrzeń typu - bo miesiączka mi się spóźnia - miałam bardzo bardzo nieregularną, więc praktycznie co miesiąc miałam schizy, że jestem w ciąży - dużo testów zrobiłam i w końcu potwierdziły ciążę - objawów żadnych nie miałam, więc tylko na testy mogłam liczyć - ale jak pierwszy raz robiłam test to niby były dwie kreseczki, ale jedna była taka ledwo ledwo, że nawet mąż jej nie widział :-D
powodzenia!
 
hejka;-)
Wielkie dzięki za odpis, jeśli chodzi o miesiączkę to występuje regularnie.Po jakim czasie najlepiej jest powtórzyć test? Czyli objawami nie mam się co sugerować,znaczy się
 
reklama
ja bym zrobiła po tygodniu ;-) a bierzesz na wszelki wypadek kwas foliowy? jeśli masz typowo ciążowe objawy to jasne, że nie można ich bagatelizować, dbaj o siebie bo gdyby okazało się, że jesteś w ciąży to lepiej uważać, żeby nie zaszkodzić :tak: ale i tak ginekolog wczesnej ciąży nie wykryje, więc zrób jeszcze jeden test za pare dni i najwyżej potem podejdź do lekarza:-D
 
Do góry