reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KIEDY ZROBIĆ TEST ?

roxie123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2017
Postów
6 291
POTRZEBUJĘ PORADY...KIEDY TEST CIĄŻOWY MOŻE WYJŚĆ U MNIE WIARYGODNY ?
@ MIAŁAM 8.01 CYKL 27/8 DNIOWE . KIEDY EWENTUALNIE ZROBIĆ BETĘ ?
 
reklama
Brzuch mocniej boli i trochę głowa ...nie chce @ ;/ chyba że owulke miałam później mozliwe jest zeby ewentualnie była to implantacja ? ...
 
reklama
Nie chce iść robić sobie nadziei poczekam do końca tygodnia ...
Póki co panikuje hehe rano wstałam i pojawił się u mnie biały śluz przy podcieraniu najpierw 2 niteczki różowe później lekko zabarwiony na brązowo teraz znowu nic chociaż mam uczucie że mam mokro i jakby mnie zaraz miała @ zalać boli mnie też troche brzuch...25 dzień cyklu ...nie wiem co myśleć ...
Wszystko mozliwe. Z tego co pisałaś to cykle masz 27-28 dniowe więc do okresu jeszcze pare dni a puki go nie ma to jest nadzieja [emoji5] trzeba być dobrej myśli.


Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej test zrobiłam o 3:00 juz wrzucam fotkę. Moje objawy to delikatny ból brzucha od soboty (9dpo) i ból pleców jak na grype od wczoraj, piersi nie bolą, a w poprzednich ciążach bolały moze dlatego ze jeszcze karmię a i jeszcze jedno na pewno mam duży wzrost hormonów bo codziennie włosy mi wypadaly garściami a od paru dni nic.
1485929897-aaaaaa.jpeg

Narazie cień cienia ale chyba już mogę zacząć się cieszyć [emoji4]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Na 100% ciąża, mój pierwszy też taki był :D

thgf9n73plmmy6zq.png

 
Cieszę się i zazdroszczę :) złapałam doła bo u mnie test rano był negatywny nie potrzebnie go robiłam ale sugerowałam się że mam podobny cykl ...czekanie to trudne...w pierwszej wszystko było szybko mieszkałam jeszcze w Londynie polecielismy na wakacje zaszłam na wczasach później z wczasów poleciałam na urlop do PL i te 2 tygodnie migiem nawet nie zwracałam uwagi test zrobiłam jakoś przed sama miesiaczką czy w jej dniu rano i po południu była blada kreska póxniej okres sie spóźniał więc juz wiedziałam a teraz siedzę w domu nie mam zbytniego pilnego zajęcia i tak myślę ciągle czy chce czy nie chce :/ dni mi sie wleką w nieskończoność
 
Gratulacje 2 kreseczek ☺ z kazdym dniem bedzie coemniejsza.

Co do terminu robienia testow ja mialam cykle 28/9 dni i w 25 dc juz mi testy pokazywaly wynik dodatni musialam robic testy bo bylam na luteinie i przed odstawieniem musialam zrobic test. Mysle ze jak ktos ma bardzo dlugie cykle to trzeba czekac w iñnym wypadku jak ma wyjsc to wyjdzie wiec dziewczynki te z 1.08 @ testujcie i czekamy na zdjecia ☺
 
Mi w poprzedniej ciazy w 24 dc nie wyszedl dopiero 27 dc wyszla bladziutenka 2 kreska a tez juz zwatpilam ze sie udalo

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom

Będę czekac chyba że @ mnie dopadnie ...
Jestem taka niecierpliwa przez ostatnie poronienie... krwotoku nie miałam nawet kropki czerwonej cały czas myślałam że jest wszystko dobrze do czasu wizyty gdzie po usłyszeniu że lekarz nie daje mi nadziei że serduszko już nie zabije myślałam że ich tam wszystkich pozabijam...przyjechałam na zabieg do PL i zeszło się prawie 1,5tyg bo nie reagowałam na cytotek kazali mi zaglądać w majtki i dać im znac jak zaczne plamić a tu ciągle nic psychicznie miałam dosyć męczyło mnie to bo myślałam że szybko pójdzie dziewczyny przychodziły wychodziły a ja dalej lezałam ...po którymś usg z kolei zrobiłam im awanture ze zrobili sobie ze mnie obiekt doświadczalny ... nawet szyjka sie nie chciała otworzyć nic jak sie przykleiło tak nie chciało puscić a ja nie chciałam sie łyżeczkowac na żywca powiedziałam im co myśle a stało ich z 20 nade mną w końcu musiałam sie zgodzić dla własnego dobra :[ duzo by opowiadać ...ale już nie chce wracac do tego...mimo wszystko jestem 3 miesiace po zabiegu i nic innego nie pragne jak kolejnego małego serduszka...stąd moja niecierpliwość i ...oczywiście że się boję co będzie ale wierzę że pisane jest mi być jeszcze mamą :[
 
Gratulacje 2 kreseczek ☺ z kazdym dniem bedzie coemniejsza.

Co do terminu robienia testow ja mialam cykle 28/9 dni i w 25 dc juz mi testy pokazywaly wynik dodatni musialam robic testy bo bylam na luteinie i przed odstawieniem musialam zrobic test. Mysle ze jak ktos ma bardzo dlugie cykle to trzeba czekac w iñnym wypadku jak ma wyjsc to wyjdzie wiec dziewczynki te z 1.08 @ testujcie i czekamy na zdjecia ☺

Ja miałam @ 8.01 ale test negatywny...łudzę się że owulacje miałam później...
 
reklama
A ja miałam w poniedziałek taka historię, że wyszły 2 kreski na teście, a beta <0,1 negatywna :(
Najlepiej zawsze poczekać, aż okres zacznie się spóźniać, ale ja niestety nie mogę czekać, bo biorę leki (jestem po 2 poronieniach)
 
Do góry