reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

reklama
17 tc.
obwód brzucha na wys pępka: 96 cm
waga: +1 kg
(choć wyglądam na co najmniej 5 kg więcej, ale to chyba tkanka mięśniowa mi zanikła - i zamieniła się na lżejszą -tłuszczową:eek:
 
no to kolej na mnie
na poczatku ciazy waga 46,4 kg
teraz już 49 - waha sie czasem 48 kg
obówd w brzuchu, nie mam pojecia jaki mialam chyba koło 65 - bylam plaska jak deska a teraz jest 81
biust jak narazie miseczka B wzrosła z A wiec super wkoncu mam cycki tylo siec rzeczna na nich sie zrobila z żyłek
 
ja po mierzeniu i ważeniu.....

15 tydzień 2 dzień ciąży,waga wyjściowa 58, obecna 60 czyli 2 kg na plus, obwód brzucha "na oponce" 92 cm.
 
Ostatnia edycja:
u mnie:

waga wyjściowa: ok 61, brzuch 73 cm, biust 70A

15t 3d
brzuch 90 cm ( czyli +17 cm ), waga 65 kg ( czyli +4 kg ), biust 70C :szok:
 
Ostatnia edycja:
to teraz moje ciążowe wymiary na 17 tc. Waga 60 kg (+ 3kg), w brzuszku 84 cm (nie wiem ile miałam), biust 75 E (było 70 lub 75 D więc niewielka różnica)
 
reklama
waga przed ciażą: 48 kg, obwód brzuszka: 65 cm, biust: 70B

teraz - zaczety 15 tydz: 48,5 kg (+0.5), brzuszek: 68cm, biust 70C
 
Do góry