reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

Sunnflower bez obaw, samo spadnie:)

u mnie:
15 tydzień 2 dzień ciąży,waga wyjściowa 58, obecna 60 czyli 2 kg na plus, obwód brzucha "na oponce" 92 cm.
17 tydzień 2 dzień ciąży, obecna waga jak w 15 tyg - nadal 60, obwód brzucha "na oponce" 94 cm,

czyli szczęśliwie, niewiele się zmieniło, aa co do biustu to trochę urósł, dokładnie o jeden rozmiar, z 75 B do 75 C
 
reklama
ja mam dopiero teraz chyba na +1kg od tej najniższej
waga wyjściowa to 76kg, spadło mi do 68, czyli w 18tc było -8kg, a teraz już prawie 19tc(jutro) to 69kg czyli pniemy sie do góry
 
Witajcie.

No pieknie. Widzę że u Was waga nie tylko idzie w górę ale i u niektórych w dół.

Waga wyjściowa 65 kg, do tej pory 3 kg na plusie, czyli 68 kg. Brzuch już widać i nie da się nikogo oszukać, że to nie ciąża, ale nie mierzyłam go, bo jakoś nie widzę potrzeby. Biust, nadal mieszczę w te same biustonosze, ale jest większy, co ciągle podkreśla mój mąż.
 
Ostatnia edycja:
hehe, no tak mezowie sie ciesza :)) najbardziej zszokowal mnie przyrost biustu Mamolki, no wiecie co?? hehe, ja tu czarowalam o jeden rozmiar chociaz a tu 4 w tak krotkim czasie :p
ja stanik niezmiennie od ostatniego mierzenia ale waga sobie rosnie co widac szczegolnie w ...rekach, w brzuszko 92 natomiast kilogramow 67 ;) tydzien 18,3 wedlug usg
 
Ostatnia edycja:
:szok: dziewczyno, jak to zrobiłaś??? odchudzałaś się w ciąży???

nawet nie miałam zamiaru tyle chudnąć i bardzo oczekuję aż mi brzusio zacznie bardziej widoczny, ale od początku odstawiłam wszelkie słodycze, bo po nich miałam niemożliwą zgagę, wymioty i mdłości trwające po jednym ciastku nawet cały dzień:baffled:, aż nawet zaczęłam się martwić czy wszystko jest ok:szok:. jednak lekarz nie stwierdził nieprawidłowości, więc sie trochę uspokoiłam.
jem na prawde dużo i często, uwielbiam mięso a nawet lubię słoninkę :blink: więc szczerze nie wiem jak to sie stało że aż tyle straciłam
 
hehehe .. no alfabet jak nic
Zawsze myślałam że jak kobieta ma miseczki d to już ma balony jak pamela. A ja tak patrze w lustro to mi pełne c się wydaje a tu e ;/

Ten biust wyjątkowo urósł bo teraz mam już taki jak w okresie karmienia piersią i się zastanawiam jaki będzie za kilka miesięcy ;/ Mi się takie cycochy nie podobają. Do tego sutki okropne, takie duże i okropnie wrażliwe ;/ Mąż zachwycony-ale ja tam wole moje maniunie delikatne piersiątka, ze ślicznymi sutkami :p hehehe

O jakby ja chciała tak schudnąć :)
 
reklama
Waga wyjściowa: 9t- 56kg
15t4d (choć według USG to 16t2d)- 59kg
czyli +3kg, cały czas się modlę by nie skończyło się jak poprzednio z +25kg.
Biust mieści się w stanik choć przyznam, ze czasem troszkę się wylewa ale nie ma tragedii z miseczki B (większej) na C
 
Do góry