reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

nie jest powiedziane, nie przejmuj się takimi tekstami
ja zjechałam do wagi niższej niż przed ciążą i niestety nie wyglądałam za dobrze, a przytyć nie mogłam dłuuugo. Już mnie szlak trafiał, bo wszyscy tacy byli troskliwi, że na każdym kroku słyszałam " O Matko, jaka Ty chuda jesteś! Musisz więcej jeść!" Myślałam, że w kosmos wystrzelę!
bo każdemu to się chyba wydaje że jak się jest w ciąży a później karmi piersią to trzeba jeść za trzech i ważyć 100kilo
Przecież my mamusie też chcemy wyglądać ładnie :D
 
reklama
heeh, ja cale zycie slyszalam ze jestem chuda i niedozywiona, babcia mnie karmila az Rzygalam! A moja 3 miesiace mlodsza kuzynka slyszala wiecznie ze za gruba, ze tlusciutka,nie powinna tyle jesc, wzrost mialysmy praktycznie identyczny. Ostatnio dorwalysmy jakies wspolne zdjecia z okresu od 6-15 lat:szok: i zastanawialysmy sie o co chodzi???:baffled: nie roznilysmy sie praktycznie niczym, no moze ona miala okragla buzie i byla odrobine masywniejsza(mam na mysli grubsze kostki) ale skad taka roznica w postrzeganiu nas?? Teraz faktycznie jest miedzy nami roznica ale teraz po 20 latach! Przez to dziewczyna ma zrypana psychike bo jest jednym wielkim kompleksem, a ja jak slysze ze jestem chuda!(gdzie mam jedynie waskie biodra) to mam ubaw, szczegolnie jak ludzie widza ze jem jak chlop :-D mam nadzieje ze po porodzie wroce do formy lepszej niz przed ciaza i nie mam na mysli tuszy ale wytrzymalosc fizyczna i sile miesni, w wieku 40 lat bede miala szalonego 7latka a to zobowiazuje, gruba czy chuda musze miec kondycje, a poza tym i tak bede wygladala fajnie ;-)
 
mnie pamiętam w ciąży wkurzało porównywanie brzuszków przez rodzinę - ale masz mały brzuszek, ale masz duży, na chłopca, na dziewczynkę, a to jakiś tam jeszcze inny.... ciągle ktoś miał jakieś uwagi i mu się wydawało, że jest jedyny i jeszcze zabawny...
 
To i ja się dopiszę:)
Waga przed ciążą: 60kg,
obecnie 19tc: 64kg, 88 cm w obwodzie brzuszka. Rozmiar biustu z 75A do "dobrego" 75B;-)
 
Pomiar na 17 tc
waga wyjściowa 63,5 kg
teraz 67 kg czyli 3,5 kg na +
obwód brzuszka nic się nie zmienił od 14 tc 96 cm, a nawet wychodzi że się zmiejszył o 1 cm albo źle wtedy zmierzyłam. Wydaje mi się że brzuch mi bardzo urósł od tego czasu, ale może mam takie złudzenie.
 
witam u mnie w 16t 3dzień, moje wymiary wyglądają tak;)
waga startowa 55 kg, a teraz 58 kg więc +3kg
obwód brzuszka 86cm;)) więc ponad +6cm
a co do piersi to sama nie wiem, urosły ale o ile?? ;)
 
15 t 0 d waga 61,8 kg, waga wyjściowa 63 kg, czyli 1,2 kg na minusie. Obwód brzuszka ok 90 cm, praktycznie taki sam jak przed ciążą, bo mam oponkę i wzdęcia :/
 
reklama
Jak czytam jak mało przybieracie na wadze, albo wręcz tracicie kilogramy to aż mi lżej. Ja po pierwszej ciązy przyzwyczajona jestem, że tyłam po 2-3 kg na 3 tygodnie, a teraz od początku ciązy mam 3 kg na plusie. Czasem dopadają mnie myśli czy wszystko jest ok, że tak mało przytyłam, ale jak zaglądam tutaj to się uspakajam ;-)
 
Do góry