reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

reklama
Ja dziś przeczytałam, że na początku ciąży się nie tyje, później mało a najwięcej pod koniec ciąży (nawet 10 kg!!)... jak ja mam już 5 kg na plusie to na ilu skończę?? 25 ?:szok: mam tendencje do tycia więc znając moje szczęście nie schudnę dzięki karmieniu :no:
 
Ja tylko powiem że mi trochę wód na izbie przyjęć odleciało i na wadze miałam już -4kg Byłam w szoku.
 
ogólnie mi zaraz po porodzie spadło 10 kg. Z pozostałymi 15 kg poszło gładko przy 4 godzinnych spacerach i braku czasu na jedzenie po 8 mies. wyglądałam gorzej (chudziej niż przed ciążą kiedy miałam 47kg).
 
no bo to tak jest. Jak się nie uhoduje tkanki tłuszczowej to jest szansa błyskawicznego powrotu do wagi sprzed ciąży : )
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja dziś przeczytałam, że na początku ciąży się nie tyje, później mało a najwięcej pod koniec ciąży (nawet 10 kg!!)... jak ja mam już 5 kg na plusie to na ilu skończę?? 25 ?:szok: mam tendencje do tycia więc znając moje szczęście nie schudnę dzięki karmieniu :no:
nie jest powiedziane, nie przejmuj się takimi tekstami
ja zjechałam do wagi niższej niż przed ciążą i niestety nie wyglądałam za dobrze, a przytyć nie mogłam dłuuugo. Już mnie szlak trafiał, bo wszyscy tacy byli troskliwi, że na każdym kroku słyszałam " O Matko, jaka Ty chuda jesteś! Musisz więcej jeść!" Myślałam, że w kosmos wystrzelę!
 
Do góry