reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

witam
Bardzo pomaagja to juz jest spora roznica wieku gdy on ma 2 latka i troszke to najstarsza ma 15 lat wiec wszystko przy nim zrobi i mlodsza zreszta tez
ale dziewczynki to byly grzeczne a ten urwis to niedlugo na lampe wejdzie:szok:
Fajnie bylo na wczasach??ja tez bym bardzo chciala ale nie ma jak
 
reklama
Wczasy pierwsza klasa myslalam ,ze bedzie gorzej ale maly wszystko znosil nawet zwiedzanie Trojmiasta w 2 dni.Jakby co to zapraszam na bloga Victorka tam sa fotki i troszke opisalam a adresik w podpisie mam.My zastanawiamy sie nad nastepnym bobasem czy by w przyszlym roku nie ruszyc z dzialaniem ale to sie jeszcze zobaczy.A ty to jestes rodowita klodczanka czy nie:confused:
 
w klodzku mieszkam od 3 lat a reszte mojego zycia w Bystrzycy Kłodzkiej.
Bylismy dzisiaj z malzonkiem na wycieczce rowerowej ok 40 km taka krociutka wycieczka;-)padam poprostu na twarz:-)
pozdrawiam
 
Ja w weeckendy mało do kompa podchodzę to i cisza się zrobiła ale już jestem hehe.
Ja jestem rodowitą Kłodczanką a z Bystrzycy mam znajomych:yes:
A na rowerach dzieciaki były z wami czy nie??
 
hej
na rowerach bylismy sami:-) dziewczyny zostaly z malym:-)
wczoraj tez bylismy mielismy dojechac do srebnej gory ale niestety nie bylo nam dane
hamulce mi nie wytrzymaly i wyladowalam z hukiem na drzewie w efekcie czego jestem poobdzierana i mialam podejrzenie wstrzasu mozgu.ale chyba bede zyc:blink:
a pracujesz gdzies? bo w klodzku to roznie bywa ja mam dzialalnosc gospodarcza.
 
Ja teraz siedzę już w Austrii ponad 2 lata i nigdzie nie pracuję siedzę w domu z Victorem.U nas tylko tata pracuje ale ja też mam kaskę odpowiednik polskiego wychowawczego tyle,że tu należy się każdej osobie siedzącej w domu z dzieckiem czy pracowała czy nie.
 
no to rozumiem:-)
w klodzku to albo ci co pracuja albo bezrobotni a reszta to juz wychechala do angli irlandii itp lub dopiero wyjedzie
cos nas watek dalej w miejscu nikt nie dolancza:szok:
 
reklama
Do góry