reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłopociki

Rzevczywiscie - juz niedlugo zacznie sie wielkie rozdwajanie ;D Ja mam jednak nadzieje, ze wszystkie doczekamy przynajmniej 37 tygodnia bo potem to juz norma, ze sie moze zdazyc. Oby jednak nie wczesniej!

Calo - dobrze, ze juz jestes spowrotem a mala jednak ( troche srodkami persfazji ;)) zdecydowala sie pomieszkac w Tobie nieco dluzej.

AniuS - trzymamy (choc pewnie juz wiesz, ze wszystko jest OK).
 
reklama
Dziewczyny nawet tak nie myślcie, wcześniaki też przychodzą ALE NIE U NAS!!!! Absolutnie zabraniam jako przyszła pani dr! Ja już swojej Julii powiedziałam- Mała pozwalam Ci się urodzić do 2 tyg przed terminem i ani dnia wcześniej! I wy swoim Maluszkom też tak ode mnie powiedzcie!! :) :)
Co do alergii łączę się w bólu, bo dla mnie też przyszedł czas niełatwy. Potwierdzam, że wapno pić można bez obaw. Do tego uszczelniacze - czyli rutinoscorbin. Do oczu i nosa tzw. kromony czyli kromoglikan disodowy (Polcrom, Haycrom, Allergocrom) a na zmiany na skórze b. cienko i przez krótki okres czasu Hydrokortyzon 1%.
 
Dziewczyny dzieki wielkie za takie mile i radosne wsparcie :D Co do usg 3D to mialam na koszt panstwa bo moj lekarz pracuje w klinice w Tychach a tam lezalam wiec mi zrobila jego corka ;D Dzis zreszta u niego na wizycie znow zobaczylam pipunie mojej Oliwi - nie wstydzi sie skubana ;D ;D ;D I wazy 1180 g co sie pokrywa dokladnie z linia prawidlowego wzrostu i przybierania na wadze, mam takie wykresy w karcie ciazy :)
Bylam dzis na konsultacji hematologicznej i mam brac kwas foliowy 15 mg i 2 razy dziennie Materne, za tydzien badania i jeszcze jedna konsultacja ale lekarz powiedzial ze 88 tys plytek krwi to jest normalne w ciazy, bedziemy sie martwic gdyby spadly do 50 tysiecy, wiec lykam mnostwo tableteczek i dbam o siebie :)
Jestem zdania ze bedzie dobrze i dzidzia urodzi sie zdrowa i po 37 tc :D
 
Kasia De jasne ze wolno pic wapno, ja bez tego ani rusz ! :)

Calo to wspaniale wiesci, wierze ze wszystkie czerwcoweczki urodzimy dzieciatka donoszone :)
 
Musze poprosic przy najblizszej wizycie o skierowanie na proby watrobowe bo cos mnie swedza to nogi to dlonie, jak za bardzo swedzi to mozna podejzewac cholestaze a tego bysmy z synusiem nie chcieli :o
 
Melduję posłusznie, że ja juz po hematologu. Wyniki jakie były, takie były, ale żadnych przyczyn anemii mi nie znaleźli. Miałam juz chyba wszystkie mozliwe badania robione. Hematolog powiedział, że najprawdopodobniej juz taka moja uroda i że ta anemia pewnie wynika z tego, ze bardzo zwiększyła mi się objętość krwi, więc wystąpił efekt rozcieńczenia. Żadnych widocznych objawów anemii mi nie znaleziono, żadnej bladości, ospałości, znaków na paznokciach czy białkach w oczach, więc lekarz powiedział, żebym się nie martwiła i powtórzyła badania za miesiąc. Poza tym chwaliła, że się dobrze trzymam i mówiła, żeby się nie martwić...

No to się nie martwię...

:):):):):)
 
Calo, AniuS - jak sie ciesze ze wszytko dobrze:))))))
Tak jak piszemy oby do tego 37 tygodnia!!Oszczedzajmy sie i odpoczywajmy duzo:)))))
 
Calo AniuS super że wszystko u was ok. Ale widze że żadna z was nie chce czekać do 40 tc  ;D ;D ;D ;D Chyba nie chcecie zostać majówkami ?
 
reklama
Bylabym bardzo szczesliwa gdybym urodzila w pierwszym tygodniu czerwca, tak zupelnie naturalnie, to bedzie 39tc.
 
Do góry