reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłopociki

Tak cieszyłam się z nadejścia wiosny, a tu razem z wiosną przyszła ... alergia... Coś paskudnego juz pyli i cały czas wierci mnie w nosie i baaardzo swędzą i pieką oczy :(
 
reklama
Wlasnie wrocilam od gina, szyjka bardzo dobra ale mowilam ze mialam bole takie jak na miesiaczke w piatek i sobote
I gin kazal duzo odpoczywac i lezec...I bede lezec.
Krotkie spacery tylko, zeby brzucho nie twardnial.
Ja nic nie tyje a brzuch rosnie, mam 3,2 kg do przodu ale lekarz powiedzial zeby sie nie martwial bo z dzieckiem wszytko w porzadku i widac mam dobra przemiane materii.
 
A ja przelzalam w szpitalu od zeszlego poniedzialku i wyszlam dzisiaj. Twardnial mi brzuch i dostalam Fenoterol i Isoptin na powstrzymanie skurczow macicy i ochrone serduszka. Poza tym powiedzieli ze mi sie skraca szyjka. Duzo odpoczynku i leki do konca 37 tc. I wiecie co, bardzo mi sie podobalo lezenie w szpitalu bo codziennie sluchalam malej i mialam usg 3 D, z ktorego mam 6 zdjec w tym az 4 pipuni mojej Oliwki :laugh: :laugh: :laugh: Generalnie uspokoilam sie sie bardzo co do ciazy :)
 
calo to dobrze ze juz jest w porzadku :) Plus jest taki ze skoro juz bylas na podtrzymaniu to porod pewnie pojdzie szybciutko. Tak to chyba jest ze za wczesne skurcze i skracanie sie szyjki sztucznie hamowane potem jest nagroda w postaci szybkiego rozwarcia i w miare sprawnego porodu, jakiego nam wszystkim zycze :)
 
ojej calo, niezle numery, ale dobrze, ze wszystko OK i ze cie ta wizyta w szpitalu nie zdolowala :D
powodzenia, juz blisko do rozwiazania :D
 
Calo bardzo się cieszę, że wszystko w porzadku- a tak swoją drogą teraz chyba już każdego dnia możemy spodziewać się, że któraś z nas napisze urodziłam.....- w końcu wcześniaki tez przychodzą na świat:)))
 
Trzymaj się, Calo, dzielnie!! Na pewno będzie wszystko ok. Kurcze - fajnie musi być mieć takie zdjęcie 3D. My stwierdziliśmy, że sobie odpuścimy takie ekstrawagancje, bo strasznie jest to drogie, a wolę za te pieniądze coś kupic dla Maleństwa, tym bardziej, że mam kilka filmików z normalnego USG, sporo zdjęć, a jak juz Mała wyskoczy z brzuszka, to zdjęć będzie na pewno tyle, że będę mogła co tydzień nowymi całe mieszkanie wytapetować :)

Ja wybieram się dzisiaj na kolejną konsultację do hematologa. Ale wygląda na to, że wszystko jest w najlepszym porządku. Jutro zamelduję, co i jak. Na wszelki wypadek trzymajcie kciuki!!
 
Calo - jak dobrez ze wszytsko w porzdaku, lez i odpoczywaj duzo!!!!Fajnie ze mialas 3D. My tez sobie odpuscilismy, drogie i sie balismy ze pojdziemy a Mateuszek wyminie nam numer ze sie przekreci tak ze nic nie bedzie widac...
Ja tez mysle ze jak sie urodzi, to bedziemy zdjecia non stop robic:)))

AniuS - trzymamy kciuki, bedzie dobrez, daj znac od razu jak wrocisz od lekarza.
 
KasiaDe pij wapno, takie musujace. przy alergii to najbezpieczniejszy specyfik zeby czuc sie lepiej. ja tez jestem alergikiem i juz w zimie pytalam gina czy wapno moge pic i spokojnie pozwolil bo to nieszkodliwe. moze objawow alergii nie zwalczy zupelnie tak jak tabletki ale pomoze. no chyba ze to taka alergia ze dusi i ryzykiem byloby nie brac tabletek odczulajacych ale to juz problem lekarzy dobrac cos dla kobiety w ciazy. W kazdym razie na moje pieczenie i swedzenie wapno pomaga :D Narazie przynajmniej ::)
 
reklama
Do góry