reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłopociki

Mnie tez caly czas biodra bola....chyba zapisze sie na joge drugo raz w tygodniu, bo po jodze nic mnie nie boli nastepnego dnia..
a w domu ciezko mi cwiczyc bez drabinek...Jak sie obudze to musze wtsac, nie moge lezec, bo wtedy jest najgorzej...
Mnie w sobote podbrzusze bolala, tak cos jakby zblizala sie miesiacza, nie wiem czy to te skurcze przepowiadajace??
Dziewczyny jak macie skurcze to tez Was boli w ten sposob.
Dzisiaj ide do gina to sie zapytam.
 
reklama
2 razy w nocy mialam taki ból jak miesiączkowy, to chyba nienajlepszy sygnal wiec natychmiast zazylam nospe i przeszlo. Co do skurczy to 2 tygodnie temu mialam twardnienia brzucha bardzo czesto , lekarz kazał brac 3 razy dziennie magnez i w razie koniecznosci lek rozkurczowy, ale bardzo go to zaniepokoilo. Teraz po magnezie to wogole bez porownania, moze 2, 3 razy stwardnieje brzuch. Odkad sie nie przemeczam i poprostu leniuchuje bol kregoslupa jest bez porownania mniejszy , staram sie wykonywac ruchy wolno i wszystko robic bez pospiechu, bardzo polecam !
 
Ja też pytałam dziś ginkę o moje twardnienie brzucha, tylko u mnie to nie były skurcze, tylko takie skamienienie, czasami dosyć długotrwałe. Lekarka kazala mi brać magnez 3 razy dziennie po 2 tabletki koniecznie a nospe doraźnie. Jak powiedziałam jej, że staram się przeczekać żeby się nie faszerować lekami, to powiedziała mi że nie ma co czekać tylko natychmiast łykać.
 
Prawda, swieta prawda,no a te stwardnienia brzucha to są wlasnie skurcze tylko bezbolesne, dlatego bez zartów, tez biore tabletki bo po zapoznaniu się z mamami wczesniaków mam dosc czytajac o ich przezyciach. Nawet dzieci urodzone w naszym wieku ciazowym maja bardzo trudna droge do przejscia, modle sie zeby przynajmniej do 36 tc donosic.
 
słyszałam że lepiej jak dzidziuś urodzi się w 7 aniżeli w 8 miesiącu ciąży ( jeśli chodzi o wczesniaki)...
Mam nadzieję że u mnie obędzie się bez wzceśniejszego porodu i jak większość dotrwam do końca
 
To że w 7 m-cu lepiej niż w 8-mym to stare opinie - miało tak byc chyba ze względu na to, że 8my jest okresem krytycznym dla rozwoju płuc (tak chyba gdzieś kiedyś czytałąm ale już pewności nie mam). Teraz się mówi ze najlepiej żeby maluch urodził się jak najpóźniej, że każdy dzień dla dzidziusia jest ważny i o każdy kolejny dzień w brzuszku warto walczyć.
 
Mam straszne bóle kręgosłupa napewno niejedna z Was też to przechodzi zdadźcie co robicie w tym kierunku.Mnie mąż masuje i smaruje maścią kamforową ale to niewiele pomaga.Wiem że inne leki typu FASTUM odpadają bo jest napisane że nie stosować kobietą w ciąży.Ból zaczyna mi bardzo doskwierać w nocy nie umiem wyleżeć.Pozdrowionka
 
mamusia, przede wszystkim prawidlowa postawa, cwiczenia na kregoslup, a czesc bolow kregoslupa jest wybitnie napieciowa, czyli jakis miesien trzeba wtedy mocno i dobrze rozmasowac, niestety trzeba umiec i zrobic to sumiennie. Jak jest dobrze taki masaz zrobiony to cale plecy az promieniuja. Moze dobrze by bylo wybrac sie do masazysty. Ja mialam w ubieglym roku okropne problemy i masaz pomogl, ale wazne tez jest zrelaksowac sie przed snem i ogolne cwiczenie technik relaksacyjnych.
nawet nie wiesz ile sie nalykalam tabletek przeciwbolowych zanim sie dowiedzialam ze moje bole glowy braly sie ze stresu!
 
reklama
Dzięki Agatatje za radę u nas masażysta tylko prywatnie bo taki z kasy chorych to chyba zdąże urodzić taka kolejka musze sie dowiedzieć ile taki masaz kosztuje pozdrowionka pa pa pa
 
Do góry