reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Mamy w Krakowie

reklama
hej ja morze mam 2godziny jazdy do karkowa ale tezy chętnie skisi pogadam na tematy dzieci bo za bardzo niema ski pozdrawiam wszystkie mamy
 
Witajcie dziewczyny, GArtulacje zafasolkowanym,,,niech dzieciaczki w brzuszkach dobrze i zdrowo się rozwijają, a wy sie relkasujcie ile możecie:):)
A mamusią zdrowia dla maluszków niech jak najmniej rozrabiają i daja mamuską odpocżąc;-)

ja za spotkaniem tez jestem jak najbardziej,, słuchajcie a może macie ochotę spotkać się u mnie??? Ja mieszkam w domku jednorodzinnym mamy ogórd z piaskownica możan basen rozłożyć,dzieci będa miały gdzie hasać, a my usiądziemy sobie pod drzewkiem i kawkę sie uraczymy, które moga a , które nie moga to sokiem;-)
co wy na to????
ja mieszkam w podgórzu, jesli propozycja wam pasuje to się umówimy co do szczegółów,,,
jaki termin i ile osób,,, ja jestem otwarta moj ogórd róznież więc wykazywać chęci:):)

tylko odrazu mowię nie w tym tygodniu,,,ale może przyszły albo po 20????
 
oki, dziewczyny to dawać swoje propozycje i bedziemy się umawiać:-)
MAlutka- aty chodzisz do pracy , czy masz już wolne??;-)
 
reklama
witajcie...

dziewczyny nic się nie odzywacie kiedy chcecie spotkanko,,, wakacje za niedługo się kończą a my nic nie działamy,,,,!!!

Może przyszły tydzień wam odpowiada,,,,,????
Ja mam wolny wtorek , środę , czwartek,,,, więc czekam na jakies inwencje!!;-)
 
Do góry