reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kochane pomóżcie

Dołączył(a)
25 Styczeń 2021
Postów
12
Drogie mamuśki!
W ubiegłym tygodniu u syna (ponad 1,5 roku) pojawiły się krosty na boczkach i rękach. W piątek miałam konsultacje z pediatra, stwierdziła ze to potowki, zaleciła normalna codzienna pielęgnacje i smarowanie zmian zaczerwienionych przez drapniecie fenistilem. Mija prawie tydzień, a zmiany nie znikają. Czy to może być coś innego? Nie wiem czy już dzwonić do lekarza znowu czy jeszcze poczekać. Nie wyglada to żeby go to swedzialo, czasem drapnie, ale no jest i mnie to

wrzucam zdjęcia . Dwa pierwsze z dzisiaj, trzecie z piątku właśnie. Ma na raczkach i boczkach, na plecach, nogach i brzuchu nic. Jednak martwi mnie to

D1BAEDEB-7054-46D3-B205-C2A48427C4A8.jpeg
C9F4D5F2-9052-4453-BFBC-A6CF762FCA83.jpeg
950108A0-676F-44E3-A9FB-3DBA9679EFA0.jpeg
 
reklama
W obecnych czasach najpierw bym wykluczyła Covid - nietypowe wysypki są jednym z objawów.

A w "innych" czasach powiedziałabym, że to wysypka uczuleniowa albo objawy AZS.
 
Mi też podobne wychodzą po pomidorach - ale tylko tych sprowadzanych. Także z utęsknieniem czekam na lato :)
 
W obecnych czasach najpierw bym wykluczyła Covid - nietypowe wysypki są jednym z objawów.

A w "innych" czasach powiedziałabym, że to wysypka uczuleniowa albo objawy AZS.
Moje dziecko ma właśnie objawy skórne wywołane przez covid - najpewniej (tzn powstały idealnie w czasie zachorowania, do złudzenia przypominają AZS )
 
reklama
Do góry