reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kochany mężuś

reklama
To może ja coś dopisze. Wiem, wiem lepiej jak by to Basia pisała, ale przywyknijcie, że to Aruś pisać będzie. ;) Jeśli chodzi o mnie to w chwili kiedy ukochana mi mówiła, że jest w ciąży to ona płakała a ja się śmiałem. Czułem się wtedy wspaniale jak nigdy wcześniej. Od dawna czekałem na naszego dzidziusia i mimo tego, że nie układało się najlepiej i mieliśmy długa przerwę to teraz jest bosko. Też jej marudziłem by nie jadła tego, bo jej nie wolno, by nie dźwigała ciężarów bo to może zaszkodzić dziecku. Nasłuchała się, ale teraz już jest lepiej.
Wiecie ja się martwię, bo tak długo czekałem na te chwile, że boje się je stracić, boje się tego, że jeśli nie zadba o siebie tak jak powinna to może się coś stać…. Myślę tak dalej ale teraz już jestem spokojniejszy bo te pierwsze 3 miesiące już dawno minęły.

Asika K
Odnośnie pracy to ja też bardziej się teraz przykładam i staram się szukać więcej zleceń i pieniędzy i to uważam za sprawę normalna. Rozumiem więc twojego męża, że go często nie ma w domu, ale ja postępuje tak samo. W chwili kiedy się dowiedziałem to wszystko się zmieniło i pewnie on ma tak samo. Dziecko zmienia nas i nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo.

Odnośnie pieluch i opieki nad maleństwem to ja Basi mówię by się nie martwiła, że pomogę jej z miłą chęcią i ja zastąpię w opiece nad dzieckiem. Piersi do karmienia mlekiem nie mam, ale z reszta sobie doskonale poradzę. Wiem to i czuje, że tak będzie.
 
Arku wklej chociaz jakiś suwaczek żebyśmy wiedziały na jakim etapie jest wasza dzidzia??

Powiem Ci ze troche to dla mnie dziwne że Twoja partnerka nie chce sie wypowiadac na forum tylko Ty robisz to za nią
ale mi to nie przeszkadza tylko dziwi mnie to bardzo, w sumie to przyszłym mamom powinno zależeć na tym by znaleźć jak najwiecej
informacji i porad o ciąży a tu tata sie wypowiada i dyskutuje :D czyżby Twoja Basia nas nie lubiła :-[ ???
 
Myślę sobie, że na pewno się tutaj pojawi tylko kiedy będzie miała czas. Kiedy chodzi do pracy i wraca z niej to jest zmęczona no i nie jest taką zwolenniczka komputera jak ja. Ja komputer lubię i często siedzę przy nim do późnej nocy.
Pewnie kiedy już będzie na zwolnieniu to wtedy będzie miała dość czasu i ochoty by klikać. Różnimy się też tym że ja jestem bardzo ciekawski i lubię wszystko wiedzieć. Wieczorami jej czytam to co tutaj piszecie. A czy was lubi czy nie to myślę że lubi bo by nie miała powodu by nie lubić. ;)

P.S. gdyby jakimś kobietą przychodziło do głowy, że być może ten facet sobie robi jaja i wszystko zmyśla to zdecydowanie odradzam takiego sposobu myślenia. Ja istnieje i będę tatusiem około 5 lutego (termin na 5 luty).

A może wy nie chcecie bym tutaj był. ;) na forum tatusiów nic się nie dzieje. Tam tylko nuda i pustka.
 
Arek, ależ oczywiście, że chcemy, żebyś tu był. To bardzo pouczające dowiedziec się co czuje tatuś w ciąży (w końcu wiemy tylko o reakcji naszych mężów, chlopaków). Zastań i zdecydowanie wierzymy - no przynajmniej ja :)
 
Hehehe, pewnie Arek że fajnie gdy tutaj jesteś i piszesz czasami bardzo ciekawe rzeczy, tylko żałujemy że Basia jeszcze tutaj nie zaglądnęła bo wiesz my baby to lubimy ze sobą trzymać :)
Koniecznie wstaw suwaczek!!! :)
 
No i zapomniałam sie pochwalić moim mężusiem. Dzisiaj wreszcie zakończyliśmy (czytaj głównie on, bo ja byłam od podawania mlotka, kołków itp) wykańczanie mieszkanka. Jak się wprowadziliśmy w grudniu to zostały nam drobiazgi, do których nie było serca. No a dzisiaj nie dośc, że nawet rowery zawisły na swoim miejscu w pakamerze to i obrazki znalały swije miejsce na ścianach.
i to bez narzekania z mojej strony - sam zaczął i zakończył :laugh:
to zapraszamy na drugą parapetówę ;)
 
Arku miło nam że jest męzczyzna który tak bardzo interesuje sie tym co sie dzieje w ciele jego partnerki
moj mężuś wie tyle ile ja mu powiem a ja jestem takie ciekawskie jajo i musze wiedziec co i jak!!
Zmykam bo na kanale club są porody :D
 
nie wiem jak wy ale basia jutro konczy 17 tydzien i zaczyna 18. wstawie ten suwaczek kiedy sie dowiem jak go sie wstawia. w poniedzialek idziemy do nowego gina bo z obecnego basia nie jest zadowolona to wtedy wstawie fotke z usg. moge jedynie powiedziec ze moje no nasze malenstwo jest tak ruchliwe ze sie boje :p kurcze co bedzie jak tak ruchliwe bedzie gdy sie urodzi. jeszcze jedno mnie martwi. minaowicie by nie byl taki jak tatus bo szybko czekaja mnie siwe wlosy. :))))))). ja do dzis jestem stukniety
 
reklama
Do góry