reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kogo nosimy pod seruchem? Chlopca czy dziewczynke?

U mnie też na 80% dziewczynka, chyba zacznę kupować różowe ciuszki ;)
 
reklama
o raju, ja bym chciała chłopczyka - Piotra Franciszka :)
reszta rodziny woli dziewczynkę
na początku miałam przeczucie, że będzie chłopak, a teraz że chyba jednak dziewczynka...
w sumie nieważne, byleby było zdrowe :)

w sumie to nie chcę tak bardzo wiedzieć, ale presja w rodzinie jest ogromna, bo to pierwsza dzidzi po obu stronach, a ja do najmłodszych pierwiastek nie należę (30 na karku)
mój gin mówi, że najpewniejszy obraz płci dzieciaczka widać po 25 tc, bo wcześniejsze spekulacje często mylące bywają (mój kuzyn bardzo wcześnie widział u swojego dziecka siusiaka i jakież rozczarowanie jak się urodziła dziewczynka ;))
27.02 mam kolejne usg :)

a propos czy wasi lekarze też Wam robią usg podczas każdej wizyty? ja się pojawiam u mojego raz na miesiąc i wtedy usg oprócz normalnego badania obowiązkowe. W sumie to fajna rzecz, widać jakie postępy czyni mój dzieciaczek :)
 
Ja mialam tylko jedno - badanie na przeziernosc, i bede miala USg polowkowe. Mysle, ze wszystko zalezy od lekarza. Pozdrawiam.
 
ja juz chyba pisałam ,ze mój gin uwaza ,ze normalnie powino sie usg robic 3 razy w czasie ciąży ,chyba ,ze jest cos nie tak to wtedy wiecej razy w celu dokładnejszej diagnostyki ,to bardzo rozsądny facet ,sprowadza mnie na ziemie podczas wizyty bo jestem zawsze bardzo rostrzesiona ,ja to bym chciała usg za kazdym razem ale on wie co robi widocznie nie sa za zdrowe ,bo nawet teraz na wizyte kazał mi przyjsc jak sie nic nie bedzie złego działo to za miesiac i usg tez teraz nie robił czuje ,ze jestem naprawde w dobrych rekach :laugh:
 
Ja jak już pisałam badanie USG mam podaczas każdej wizyty.
Płeć dzidzi najchętniej pozostawiłabym w tajemnicy przed bliskimi (oprócz męża oczywiście), no ale mój chłop to papla straszna jest, a poza tym on jest tak niesamowicie szczęśliwy z powodu naszego dzidziusia, że wszystkim już rozpowiedział, że to będzie dziewczynka.
A w końcu wyprawkę będziemy kompletować jakis czas przed urodzeniem, więc i tak będzie widać czy to dla chłopca czy dla dziewczynki.
 
Kasia , alo 79 no to gratuluje cudnych panienek w brzuszkach ;D
my dosyc czesto mamy robione usg , ale moj gin powiedzial , ze nie ma sie czym martwic , ze to napewno nie zaszkodzi a tak jak ktoras tu wczesniej powiedziala po usg widac jak nasza dzidzia rosnie , no i ze sie dobrze rozwija ;D

my mam nadzieje , bedziemy wiedziec juz 6 marca .....ale bym juz chciala zeby to bylo dzisiaj ;D
 
Mój mąż mówi już do brzuszka po imieniu tzn. Kinga, kurcze mam nadzieję, że nie będzie inaczej.
 
kinga , Kingusia ładniutkie imie dla dziewuszki ....maz ma jakis sentyment do tego imienia bo malo king ostatnio sie rodzi czy poprostu tak bardzo wam sie podoba????
 
reklama
Przepraszam, ale nie znosze tego imienia...

Byla kobieta mojego meza ma tak na imie. Byli razem 7 lat. Do tej pory jestem zazdrosna...
 
Do góry