reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kogo nosimy pod seruchem? Chlopca czy dziewczynke?

No i jak dziewczyny? Bo widze, ze watek sie urwal jakis czas temu - wiecie juz co sobie rosnie w Waszych brzuszkach?:)
 
reklama
No u mnie nic się nie zmieniło, na kolejnej wizycie kolejne potwierdzenie, że dziewczynka.
 
To w takim razie gratuluje K@si@ coreczki. Ja mam USG po swietach i jestem ciekawa czy sie potwierdzi, ze tez mam w brzuchu malutka :)
 
Ja mam cichą nadzieje ,ze to bedzie dziewczynka ;D ide na usg w pierwszym tyg kwietnia i mam nadzieje, ze sie wyjasni..kto siedzi w brzuszku.. no to pozdrawiam!!
 
My idziemy w ta SRODE ~!!!!!!!
trzymajcie kciukasy dziewczyny zeby wszystko bylo ok i mam nadzieje , ze wkoncu sie dowiemy kto tam sie ukrywa ;D
 
No czekamy na wiadomości, trzeba sprawdzić kto będzie górą chłopcy czy dziewczynki. :laugh:
A w ogóle to wśród moich znajomych w przeciągu ostatnich dwóch, trzech lat rodziły się praktycznie same dziewczynki, no i ja zaczęłam się martwić, że jak tak dalej będzie to moja córa nie znajdzie chłopa ;D
 
reklama
Do góry