reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kokon niemowlęcy

Anonimowa

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Co myślicie o kokonie niemowlęcym ? Używacie ? Zastanawiam się czy warto kupić :) miłej niedzieli 😚

reklama

Straciatella

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
1. Kokonu na początku nie chciałam, teraz uważam że może się przydać i mam :)
2. Możesz brać magnez w ciąży, ja brałam do 37tc 3 razy dziennie po 2 tabletki (miałam skurcze). Jeżeli nie dokuczają Ci jakoś bardzo to bierz dwie tabletki dziennie, na pewno nie zaszkodzisz dziecku.

Natuś_ka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Miałam:) córka spała w nim z nami przez pierwsze dwa tygodnie:) często też używałam na kanapie np. Sama pewnie bym nie kupiła ale dostaliśmy w prezencie więc korzystaliśmy.

Mamaona

Rozwiązania
12
Jeżeli śpisz z dzieckiem w łóżku to tak, bo w kokonie nie ma takiego ryzyka że przygnoeciesz dziecko albo spadnie na ziemię. Natomiast do łóżeczka nie, bo jednak może to sprzyjać śmierci łóżeczkowej.

Anonimowa

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dziękuje za odpowiedzi a przy okazji zapytam, czy mogę brać magnez bez konsultacji z lekarzem ? Od kilku dni odczuwam duży ból całych stop i kostek + Zaczęły pojawiać się skurcze Łydek, a wizyta dopiero za ponad 2 tygodnie

Ewelina.Be

Rozwiązania
0
Dziękuje za odpowiedzi a przy okazji zapytam, czy mogę brać magnez bez konsultacji z lekarzem ? Od kilku dni odczuwam duży ból całych stop i kostek + Zaczęły pojawiać się skurcze Łydek, a wizyta dopiero za ponad 2 tygodnie
Jeżeli jesteś w ciąży to lepiej nie bierz nic bez konsultacji z lekarzem

kotka=psotka

Miasto
gdzieś na Lubelszczyźnie
Rozwiązania
0
My mamy kokon i używamy już ponad 7 miesięcy. Jest w łóżeczku, gdzie śpi córka. Bez niego strasznie się kręciła i uderzała w szczebelki, często układała się w poprzek łóżeczka. Magnez nie powinien zaszkodzić. A nie możesz zadzwonić do gina i zapytać?

JASS

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Moj sen w ciąży ratowała duża poduszka typu C do spania na boku. I właśnie ta poduszka idealnie sprawdziła się jako kokon dla dziecka po porodzie.

reklama
reklama