reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

gratki MARZUS
super masz i tyle powiem
wiec rodzisz w maju ...jak moja kumpela i tez ma małą róznice wieku
ciesz sie z tego co masz i nie panikój
bedzie dobrze
 
reklama
Kochane!!! Mój Robercik jest jeszcze taki malutki (08.02.2007) a ja już jestem w 10 tygodniu nowej ciąży:tak:. Czy któraś z Was jest w podobnej sytuacji????:sorry2: Dodam, że pomimo wszystko bardzo, bardzo się cieszę:-).

Marzuś, SUPER wielkie gratulacje, wydaje mi się że dzieci z małą różnicą wieku to świetna sprawa. Z jednej strony chciałabym mieć wpadkę, bo jak już by było w brzuszku to już po sprawie, a tak to myślę, że nie dam rady i takie tam....
Jeszcze raz WIELKIE, WIELKIE GRATULACJE!!!!!!
 
Marzuś, jak sie przyjrzysz mojemu podpisowi, to zorientujesz się, że kilkanaście lat temu byłam w podobnej do Ciebie sytuacji, a nawet podwójnie podobnej ;-)
Dzieci rok po roku to nie żadna tragedia, owszem początkowo jest więcej roboty, ale jak szkraby trochę podrosną to super się razem bawią, nie męczą rodziców jak jedynacy ciągłym "Mamo, pobaw się ze mną" :-D
 
Ja zaszlam w druga ciaze jak synek mial 9 miesiecy,wiec tylko odrobinke pozniej.Rozniaca wynosi wiec 1,5 roku.Jak dla mnie z perspektywy czasu jest to super roznica wieku,bo dziecikai maja ze soba super kontakt.Razem sie bawia,jezdza na rowerach,bija,kloca.Jest miedzy nimi naprawde silna wiez,bo widac to kiedy jednemu dzieje sie krzywda:tak:.Na poczatku moze byc troszke ciezko,ale odchowasz i bedziesz miala jeszcze cale zycie przed soba:tak:.Gratuluje!:-):tak:
 
Marzus, WIELKIE GRATULACJE!!:tak::-)
Ja jak na razie nie chcialabym drugiego bobaska, wystarczy mi jedna taka Jula:cool2: ale za jakis czas na pewno sie skusze:-p;-)
 
Marzus GRATULACJE!!!!! Twoj synek urodzil sie dokladnie tego samego dnia co moj :-D Ja na drugiego malucha niestety musze poczekac przynajmniej 4 lata :tak:
Zdrowej i spokojnej ciazy zycze :-)
 
Witamy kolejną lutówkę. Ma-Rita, jak to się stało, że już tak długo się udzielasz na BB, a nie trafiłaś na lutówki 2007r :confused:

Zapraszamy obie nowe lutowe mamy na wszystkie wątki Lutówek :tak:
 
Kasiad dzieki za zaproszenie :-D Rzeczywiscie jestem juz jakis czas na BB (pisze na watku mam z Holandii). Oczywiscie widzialam wasz topik, ale pojawilam sie tu dopiero w lutym, tuz przed urodzeniem mojego malucha i sobie pomyslalam, ze wy wszystkie juz dobrze sie znacie, przeszlyscie razem cala ciaze, wiec ja bylabym tak troche na przyczepke, wiec zrezygnowalam, ale czasem was sobie podczytuje :tak::-)
 
Ma-Rita, cały czas dochodzą nowe mamy, każdą chętnie przyjmiemy do naszego grona, nikogo nie traktujemy jako doczepki :no:
 
reklama
Dokładnie, Ma- Rita, nikogo nie traktujemy jak doczepkę,a im nas więcej, tym więcej doświadczeń!! Zapraszamy!! U nas jest fajnie!!:-):tak:
 
Do góry