reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejny cykl starań.

Właśnie dziś kupiłam testy i mam nadzieję, że coś się ruszy w temacie, przepraszam że zapytam Ty też się starasz?
Tak, ja już 13 cykl .... mam już 12 letnią córkę ale teraz po 30stce jest dużo trudniej.
U mnie akurat prog wyszedł w porządku wczoraj czyli 5dpo. Ale pierwszy raz w tym cyklu używałam testów, badałam temp o stałej porze rano i obserwowałam śluz i mam nadzieję, że może tym razem...
Zobaczymy.
 
reklama
Tak, ja już 13 cykl .... mam już 12 letnią córkę ale teraz po 30stce jest dużo trudniej.
U mnie akurat prog wyszedł w porządku wczoraj czyli 5dpo. Ale pierwszy raz w tym cyklu używałam testów, badałam temp o stałej porze rano i obserwowałam śluz i mam nadzieję, że może tym razem...
Zobaczymy.
Oby tym razem nam się udało, trzymam kciuki ;)
 
Hej dziewczyny, mam 3 dzień plamien i pierwsze dwa dni temp 37,1 dziś 37 czy taki spadek może już oznaczać spadek przed @? Czy jest zbyt niski? Zawsze tak w 3 dniu plamienia dostawałam @ ale dopiero zaczynam mierzyć temp
 
Hej dziewczyny, mam 3 dzień plamien i pierwsze dwa dni temp 37,1 dziś 37 czy taki spadek może już oznaczać spadek przed @? Czy jest zbyt niski? Zawsze tak w 3 dniu plamienia dostawałam @ ale dopiero zaczynam mierzyć temp
Taki spadek temp nic ci nie powie bo skoro dopiero zaczęłaś mierzyć to nie wiesz jaką masz temp przed owulacją.
Obserwację temperatury zaczynasz od ostatniego dnia krwawienia aż do następnego wtedy masz pełny obraz.
Pozostaje ci czekanie czy plamienie zamieni się w @ czy nie.. daj znać, trzymam kciuki żeby się nie rozkręciła.
Ja dzisiaj zrobiłam trzeci raz progesteron i czekam na wynik.
5dpo 12,8 ng/ml
6dpo 10,3 ng/ml
7dpo ... czekam.
 
Taki spadek temp nic ci nie powie bo skoro dopiero zaczęłaś mierzyć to nie wiesz jaką masz temp przed owulacją.
Obserwację temperatury zaczynasz od ostatniego dnia krwawienia aż do następnego wtedy masz pełny obraz.
Pozostaje ci czekanie czy plamienie zamieni się w @ czy nie.. daj znać, trzymam kciuki żeby się nie rozkręciła.
Ja dzisiaj zrobiłam trzeci raz progesteron i czekam na wynik.
5dpo 12,8 ng/ml
6dpo 10,3 ng/ml
7dpo ... czekam.
Rozkręci się na pewno bo czuje a ostatnio zawsze mam te plamienia przed i w krzyżu mnie tak boli, że się pochylić nie mogę a dostanę pewnie na sobotę, bo na wesele idę ;/ daj znać jak tam Twój wynik! Będzie dobrze :)
 
Mam wyniki proga z dzisiaj tj 7dpo:
5dpo 12,8 ng/ml
6dpo 10,3 ng/ml
7dpo 11.3 ng/ml ....

Dziewczyny jak to widzicie?
 
Mam wyniki proga z dzisiaj tj 7dpo:
5dpo 12,8 ng/ml
6dpo 10,3 ng/ml
7dpo 11.3 ng/ml ....

Dziewczyny jak to widzicie?
Kurcze nie bardzo wiem jak Ci pomóc, bo dla mnie to jeszcze czarna magia ,nigdy nie robiłam poziomu progesteronu i nie wiem jaki powinien być prawidłowy wynik ,ale chyba wg tych norm ,które wcześniej wstawiłas wszystko się zgadza ,tak?
 
reklama
reklama
Do góry