reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

K.lub

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Grudzień 2023
Postów
18
Hej.
Proszę was o poradę.
Spóźnia mi się miesiączka, 8 dni.
Cykle miałam raczej regularne, co 35 dni.
Obecnie to mój 45 dc. Owulacja powinna mi wypaść około 21 dc. Czyli 26.01.
To nasz drugi cykl starań o dziecko.
Dziś wykonałam test ciążowy i jest negatywny. Nie czuję abym miała dostać @. Czy jest możliwe że jeszcze mam zbyt małe stężenie hcg w moczu?
Czy w przypadku ciąży powinna jednak znaleźć się już kreska, i nie mam co się łudzić ?
 
reklama
Przy spoznieniu powyzej 7 dni dobrze wybrac sie do lekarza. Moze byc wiele innych przyczyn opoznienia miesiaczki.
Tak jak najbardziej, jesli miesiączka nie pojawi sie do końca tego tygodnia wybiorę się do lekarza.
Jednak, gdyby owulacja wypadła około 26.01, to czy test wyszedłby już pozytywnie?
czy raczej wyszłaby kreska?
Nie wiem czy robić sobie jeszcze jakąś nadzieje.
 
Tak jak najbardziej, jesli miesiączka nie pojawi sie do końca tego tygodnia wybiorę się do lekarza.
Jednak, gdyby owulacja wypadła około 26.01, to czy test wyszedłby już pozytywnie?
czy raczej wyszłaby kreska?
Nie wiem czy robić sobie jeszcze jakąś nadzieje.
Tak, test wyszedłby już pozytywny.

Ale jeżeli nie mialaś monitoringu czy chocby testów owulacyjnych, to nie wiesz, kiedy ta owulacja była.
 
Do góry