reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Nie wiem jak wy, ale ja żyje i mam się dobrze, po prostu urzędujemy na podwórzu....cudnie jest, letnio, trawy do pasa, jagody i mloda marchewka. Mniam.
Do komputera nie ciągnie, ot, spreawdzamy, jak i mco kto pisze i tle.
Pozdrawiam upalnie zzznad miski porzeczek.
 
witajcie drogie Mamy,
jestem tu nowa i nie chce sie wprzszac ale mam do Was pytanie: czy sa tu moze Mamy z osiedla Jaroszowka lub okolic ktore bylyby chetne do spacerkow z wozeczkami lub tez maja troszke starsze dzieci tzn. w okolicach 4 lat( mam synka w tym wieku ktory niestety nie ma na osiedlu z kim sie bawic a zalezy mi na tym zeby utrzymywal kontakty z innymi dziecmi)

pozdrawiam goraco
 
Ja też oczywiscie zyję nie pisze z braku czasu i checi.
Zuzaczku to ja sie poczułam jak u Pana Boga w ogródku piekne miejsce i może nam sie uda tam pojechać w sierpniu.
Kwiaty przepiękne cud miód malina aż chce się popatrzeć.
A tak w skrócie co u nas Wiki oczywiście pieknie woła na nocnik a mało powiedziane sama sie obsługuje tylko przy tych powazniejszych sprawach jej pomagam.
A ostatnio puszcza wodze fantazji była już Czerwonym Kapturkiem a teraz jest Adamem Małyszem ja jej mówie ze chce moją coreczkę a ona ze nie ma Witoruni jest Małysz:-D.Poza tym trochę jej przeszlo z książkami a to dlatego ze duzo czasu spedzamy na podwórku.To chyba na tyle . Pozdrawiam wszystkie mamusie.
 

Załączniki

  • IMG_3427.jpg
    IMG_3427.jpg
    144,5 KB · Wyświetleń: 45
Witajcie,
troszke sie pozale, moze mi ulzy.Maly jest po szczepionce cala noc zarwalam bo marudny.15 min spania, cyc i kolysanie. i tak w kolko.Maz oczywiscie nic nie slyszal spal jak zabity( w co nie wierze bo maly naprawde okropnie sie darl)tak ze o 5 rano sie poklocilismy. Starszy synek od samego rana jest niemozliwy.Slysze tylko maaammmuuusssiiiuuu!!!Jestem juz zmeczona i plakac mi sie chce.Tylko dzieci, dom, obiady ,sprzatanie,spacery...zero czasu dla siebie.
 
Na0m1 Witaj, bo jeszcze mi sie nie udało przywitać:tak: Właśnie z powodów jakie wiminiłaś w swoim poście nie mam zbyt wiele czasu na zaglądanie:cool2: A z mojego 8-letniego doświadczenia opisane przez Cibie sytuacje mijają bezpowrotnie:-D A potem tylko błoga silanka z pytaniami - mamusi w czym Ci jeszcze moge pomódz, czy możęmy Wam podac śniadanie do łóżka.. :cool::shocked2: Właśnie po to ma sie dzieci:-D:-D:-D
Okrotnie Was zaniedbuję:-:)sorry: Ale czas mi tak szybko ucieka, że nie wiem - Mateusz właśnie wrocił z obozu po doch tygodniach, w poniedziałek wybywamy na dwa tygodnie na mazury, ptem młody znów na 10 dni w góry. Troske sie już gubię w tym zamieszaniu. A Martusia rośnie cudnie i cudnie sie rozwija - musi przecież przegonić brata i siostrę. :tak: Wczoraj ją szczepilam i zwazyliją - wyszło 7100. Wlosy znów kwalifikują sie na wizytę u fryzjera - a co to będzie dalej :confused:. Idę bo producent melak niezbędny;-)
POzdrawiam cieplutko

Magdalenka

PS Żużaku Kuwasy bomba! Chyba zmobilizuję rodzin do podrózy tam.. bo sama na łasne oczy muszę to wszystko opatrezć:blink:
 
Własnie nie wiem skąd jej ten Małysz do głowy przyszedł . Wiki wchodzi na taką miskę i mówi że jedzie na nartach :-D.
Dzisiaj przeczytałam w gazecie, że od przyszłego roku pieciolatki idą do zerówki słyszałyście takie nowiny?
 
reklama
Do góry