reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

reklama
Jestem po pracy i w końcu weekend :-)
Editek stroju nie kupiłam, bo mojemu K. sie nie spodobał ten który mierzyłam :baffled: nigdy z nim na zakupy nie chodzę i o zdanie nie pytam, bo kupuje to co mi się podoba, ale tutaj się posłuchałam a niech mu będzie.
Na razie strój mam i lubię go, tylko to bikini, a ja bym chciała taki z biustonoszem pusch up, bo razem z kilogramami cycki mi zmalały ;-)
Oby ta skrzynia biegów to nic poważnego i udało się szybko naprawić. A na zakupki będziesz dreptać codziennie, albo nawet kilka razy dziennie, ruch na pewno się przyda ;-)

Kropeczka ja też bym się nie chciała wyprowadzać z naszego domku, kocham to miejsce, czuję sie tu dobrze :tak: i nawet teściowa pod nosem mi nie przeszkadza :-p

Butterfly i co mąż poznał Cię po zmianie fryzury.
Fajna z Ciebie babeczka, od razu widać że sympatyczna i wesoła osóbka z Ciebie :-)

Mateuszkowa ja teraz też bym już na kalendarzyku nie polegała, ale teraz wiem troche więcej niz wtedy ;-) Ja na początku brałam pigułki, potem przestałam i była gumka + kalendarzyk.
Super, że mąż ozdrowiał, teraz będzie Ci lżej. No i pewnie w końcu go wykorzystasz ;-)

Jolita ja dlatego mam długie włosy, bo nie muszę ich układać ani nic :tak:

Gaja ja też jak dzisiaj robiłam ciacho to wylizałam nie tylko łyżkę ale i miske całą :-D Zostało mi to od dziecka :tak: A teraz córcia jak jest to wylizuje. I tak samo do mnie mówi jak ja kiedyś do mojej mamy - dlacezgo tak mało tego ciasta czy kremu zostawiam jej do wylizania :rofl2: No ale rano jej nie było, to wszystko moooje :-D:-D:-D

Eeee a to ja mojej chyba juz całkiem wodę z mózgu robię, bo ona może grać ile chce :sorry2: i tak siedzi max 2 godz, bo jej się nudzi.

A teraz będę sobie oglądać horror, uwielbiam :tak: Tylko męża nie ma i będę spać z Angelą, bo najpierw oglądam bo lubię, a potem się boję ;-)
 
Czesc jestem zpowrotem .Od niedzieli do wtorku bylamu uznajomych,w malej miejcowosci jakies40 mil ode mnie .POgoda-deszcz, dopiero w Poniedzialek udalo nam sie zrobic grila..Na dodatek Mloda miala w niedziele wieczorem wypadek wkuchnie.Porazka normalnie .bawila sie miedzy mna i kolezanka.podniosla sie i walnela glowa w spod dzwiczek od lodowki,Prosto w jakiswystajacy metalowy zawias... No i trzeba bylo jechac do szpitala,naszczescie wszystko ok.
Leniwiec mnie naszedl jakis okropny..ech.bo znowu waga w gore ,i cholerka zamias mnie to jakos zmotywowac ,to zdolowalo ,bo wrocilam do wagi sprzed roku- czyli jestem w tym samym punkcie.:crazy::crazy:

Motylku ja dowiedzialam sie,ze ma policystyczne jajniki dopiero jak urodzilam mala..
 
Witam :-)
Nie wyspałam się, bo słoneczko już od rana u nas świeci.
Zaraz biorę się za pakowanie. Potem idę z córcią do kościoła, a jak wrócimy to jedziemy pod namiot :-)
Wracamy w sobote rano. Mamy zabawę zakładową, dla dzieci od 12 do 17, a od 18 dla dorosłych. No ale dla dorosłych nie wiem czy pójdziemy.
 
Dzień dobry :)
wskakuję zaraz w easytony i lecę na spacer tzn. marszospacer.
Edytko ja też tak mam: jak lubię jakieś miejsce to nie zmieniam, nawet jeśli chodzi o wakacje to lubię kilka razy w to samo miejsce pojechać... A teściowa? Jeśli pomocna, to zawsze się przyda, a moja wpada wtedy, kiedy ma ochotę wnukiem się pobawić :crazy:
Editek na razie nie mam innego wyjścia, od zimy tylko kilka razy B. Nie nocował w domu, ale teraz częściej go nie będzie. No ale tak jak piszesz, jest za to kasa, i... raczej nie oszczędzamy, jeśli jest jakaś zachcianka.
Iwona33 czyżbyś była moją rówieśnicą? Bo zdecydowanie zawyżam tu średnią ;)
też w marcu tego roku opamiętałam się, bo ważyłam już tyle, co po porodzie rok wcześniej. Teraz mam trochę mniej, i jeszcze raz tyle przede mną, damy radę!
 
Dzień dobry kochane :tak: wpadłam się przywitać i życzyć miłego dnia :-D p.s- jeszcze nie mąż :-):tak: ale przyszły ! :tak: włoski mu się podobały , ma szczęście bo inaczej to by dostał kopa w dupsko ! :-p
 
Hejka

Kropeczko no własnie u nas jest tak samo nie odmawiam sobie niczego i dzieciom też, nie znaczy to że szastam wiadomo coś na zimę trzeba zostawic wrazie czego :-). Ale wiem też co to znaczy nie mieć kasy przez 5 lat po ślubie żyliśmy za 700 zł miesięcznie wiadomo raz było więcej raz mniej kasy ale tak średnio gdzieś tyle. W koncu mój się wkurzył i powiedział że sam na siebie będzie robił:-) i odpukać jakoś przędzie narazie hihii:-)

Edysiek ale masz fajnie:-) ja się szykuje pod koniec czerwca tez juz pod namiot bo się nie moge doczekać:-):-) Udanego wypadu!!:-)

Butterfly mojemu tez się zawsze musi podobać :-):-D:-) bo ja nie to źle z nim.

Trzeba spadać może po procesji na jakiego grilka by się pojechało, pogoda sie poprawiła to trzeba wykorzystać :-D
 
dziś 65,2 na wadze...lalalala.....


Iza dzięki ;-)
Edytko no może się doczekam, ale póki co czekam aż @ pójdzie :-p:-p:-p


ALA PROSZE SIĘ ODEZWAĆ!!!:-D:-D:-D:-D

miłego dnia babeczki!
 
Dorota no widzisz!
U mnie 74,1 ale poczekam do jutra :) już tyle miałam w zeszłym tyg, no ale przez weekend był słodyczowy wypas :no:
uważam, że najważniejsze to podkręcić metabolizm, a nie katować się głodowymi porcjami.
Edyśku - miłego pobytu :)
Editek - a co robi Twój mąż jeśli to nie tajemnica? :-)
Motylku - u mnie też jeszcze nie mąż, ale z tym nam się nie spieszy. :tak:
 
reklama
Witam
U mnie leje deszcz i mam chandre zas :crazy: do tego Maja ma goraczke ,ja poranne zaparcie i ogolny wkurw na wszystko :wściekła/y: moze nie tyle co wkurw co wyc mi sie chce z bezsilnosci na te pogode...zas caly tydzien deszcz,dzisiaj dzien wolny i co tu robic w taka pogode :crazy:

Po prostu jestem szczesliwa gdy moge z domu wyjsc a jak mam w nim siedziec na sile to mam dosc.

No to naprzynudzalam.

Jak Wam sie udzielilo to macie cos na poprawe :-D

292682_385499904821103_164181236952972_986772_1865174091_n.jpg
 
Do góry