reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

No w końcu się ogarnęłam :tak: teraz tylko wyprostować włosy,przebrać się i można jechać, a musimy wyruszyć po 15 bo nie wiem jakie korki będą w Poznaniu no i remontują drogi na tej trasie :-p

gaja
ja mam ją gdzieś, niech sobie tak gada - jeszcze pożałuje :cool2:

editek niech sobie tak dalej gada, teraz potulna jak baranek - a mi się nie chce z nią gadać i doskonale wie,że jej nie trawię i powiedziałam prosto z mostu,że rozmawiam z nią z grzeczności ale tego jej nie zapomnę

Mateuszkowa
jeszcze tyle czasu że zapewne mi się odmieni :tak: a imię to się zobaczy - haha tylko nie Denis ... bo mi się to kojarzy ze zmianą D na P :-p
 
reklama
Butterfly hahahahaha no to już Wasza sprawa ;-) chociaż mi sie nie odmieniło przez 3 lata bo wybraliśmy je jakoś po ślubie ;-)

moje dziecko zasnęło wreszcie!!!!! co mu dziś się poprzestawiało to nie wiem..-_- a ja już w piekarniku mam kurze girki i czekam aż się upieką :-D:-D:-D:-D
 
A ja właśnie umyłam piekarnik i się piecze SaM hehe
Motylku ja ze swoją tez grzecznie ale potrafi dopierdo..ć czasami tak że nie wiadommo co odpowiedzieć ale ja się juz nauczyłam jej postawić grzecznie oczywiście :dry::-)i nie ma że boli.
Widzę że i ty Mateuszkowa wiesz coś na temat wagi na dywanie hihihi:-):-):-):-)

Nie no dziewczyny jadę jak mały wstanie po te buty bo nie mogę wszystkie kupujecie jakieś buty ja też muszę bo stwiedzam że nie mam w czym chodzić;-)
 
czesc dziewczyny.Ja tutaj to wiekowy dinozaur nie pamietam ktora sie tam pytala,wiec mowie 36.
Zcielam sobie wlosy ,bo tasobie wymyslilam,ze jak bede lepiej wygladac(chociazby fryzura)to moze wezmne sie tez ,za odchudzanie..:zawstydzona/y:W srode bylam sobie kupic tz."dyzurny galowy mundurek"czyli spodenki w kant i dotego bluzeczka.W przyszlym tygodniu ide na rozmowe o prace (na sprzedawce lub sprzataczke)i z jobcentre przyslali mi list zinformacja,coby sie ubrac w bisnessdress.Co oni mysla ze ja jak Angol wdresie pojde.:szok:.Wiec trzymajcie kciuki,moze wroce do pracy.
Uwielbiam truskawki i czeresnie .W ciazy to prawie tylko owockami zylam .
 
Witam :-)
Po pracy pojechałam z córcią do biblioteki, a potem od razu poszłam na ogródek. Teraz mam chwilę wytchnienia.
Butterfly jak tam po wizycie?
Kropeczka fundusz pracowniczy jest u nas, ale wczasów pod gruszą nie ma. Za to mamy te pieniądze na święta. Teraz też z funduszu była impreza dla dzieci + paczki ze słodyczami a potem impreza dla dorosłych.
A firma nic od siebie nie da, bo i tak ostatnio coś kiepsko idzie.
My tak co 2 lata jeździliśmy i w tym roku by wypadło jechać ale tu komunia, tu byliśmy na weselu, trochę wydatków było.
I tak w tym roku pojedziemy tylko pod namiot. Ja nie jestem zbyt wymagająca, ważne żeby gdzieś wyjechać i oderwać się od codziennych spraw, nieważne gdzie. Choć mnie takie zagraniczne podróże jakoś nie rajcują, poleżeć na plaży to ja mogę nad polskim morzem :-p A jak za granicę to może kiedyś ale to tak ze zwiedzaniem i poznawaniem jakiejś obcej kultury.

Toxi nowa fryzurka ?
Gaja no no poszalałaś :tak: fajne butki :tak:
Alusia :-):-):-) STO LAT DLA SYNKA :-):-)
Mateuszkowa super zdjęcie :-D
Editek no niezły sposób na wagę, postawić na dywanie i od razu z górki :-D

Co wy chcecie od dziewczynek, przecież są takie słodkie :confused: :tak: :-)
Ja zawsze marzyłam o córeczce i jak się dowiedziałam, że będzie dziewuszka to byłam w siódmym niebie :-)
A o imię nigdy nikogo nie pytaliśmy, sami wybraliśmy, no właściwie to K. wybrał. Ja chciałam Amelię, ale teraz to się cieszę, że tak nie ma na imię. No ostatecznie jest Angelika Amelia :-)

Iwona witaj z powrotem i zaglądaj częściej :tak:
Powodzenia z pracą. Może to nie o dres chodzi tylko o swobodny strój, taki w którym będziesz mogła pracować :eek:

Zmykam, bo jeszcze chcę posprzątać.
Nie wiem co będziemy robić jutro. Niby mąż mówił, że na weekend nigdzie nie jedziemy ale z nim to nic nie wiadomo i trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność :-p Choć jak ma być ciepło to nie wiem czy chcę w domu siedzieć. Albo będę cały dzień leżakować, dlatego dzisiaj posprzątam i będę miała z głowy.
Tyle, że jeszcze na zakupy musimy pojechać, bo w lodówce to tylko światło :szok:

-----

no i co ja całą chałupkę wysprzątałam aż się błyszczy, wykąpałam się już a tu co cisza :wściekła/y:
rano paplały jak trajkotki a teraz nic
 
Ostatnia edycja:
Tak nie do końca nadrobiłam, wychwyciłam pare rzeczy tylko tak przelotem.

Tak farbowałam włosy, tylko, nic nie ścinałam, wróciłam znowu do ciemnych i chyba przy nich już zostane bo najlepiej się czuje. :)
Jestem zmęczona tym euro, w Gdańsku jest mega dużo hiszpanów i irlandczyków, są wszędzie. :szok:
 
witam,
my już na nogach, właśnie śniadanie wszamałam i spijam herbatkę:-)
No dziś mecz o dalsze losy także małżonka "nie ma" dla nikogo w domu:dry: Ech oby sie opłaciło to nieprzeszkadzanie:-p

A ja kurka wczoraj nie poćwiczyłam, bo byliśmy w kinie a potem do NOMI po farby skoczyliśmy do kuchni i przedpokoju, przy okazji 3 berberysy wzięłam na działkę bo muszę przód zagospodarować jakimiś krzewinami:tak:

Edytko miałam pytać o tego pieska, bo Angela była napalona i co?????
 
Witam z rana :-) wizyta jak najbardziej udana, nie jest źle - aż tak jak mi się to wyobrażało. Trzeba popracować nad tarczycą i zejść < 2 . Muszę porobić badania krwi: antyTPO,prolaktynę,i przeciwciała antyfosfolipidowe igG i igM no i za miesiąc TSH i FT4. Dostałam lek na tarczycę euthyrox n50 i zobaczymy czy w ciągu miesiąca się ruszę z miejsca + dodatkowo : folik,metformax500,femoston2/10 i sellen+e.
:-p
Trochę mnie to przeraziło, ale USG ok - wszystko po poronieniu wróciło do normy, dostałam skierowanie do szpitala nie przymusowe ale skorzystam,żeby zobaczyć co i jak na HSG ocenę jamy macicy żeby zobaczyć czy nie ma nic w środku - tzn m.in jakiś polipów i pewnie drożność jajowodów (bo chcą zobaczyć czy coś tam nie wpłynęło na poronienie) 1 dzień dostanę głupiego jasia albo jakieś znieczulenie zrobią badania poleżę i do domku :-) Także trzymajcie kciuki,jeżeli w ciągu miesiąca zejdę z tarczycą to możemy się starać - ba! nawet dostałam już recepty w razie pozytywnego testu na duphaston i aspirynę taki mini zestaw antyporonny :-)
 
Witam
Obudziłam się o 6:30, chociaż poszłam spać o 1 :wściekła/y: ale słońce od rana świeci i spać nie daje.
Toxi zupełnie inaczej wyglądasz w ciemnych włosach, tak poważnie. Mi się podoba.
A na euro nie ma rady, byle do 1 lipca. Ja nie jestem fanką piłki nożnej i mój K. też nie. W sumie to żadnego meczu w całości nie obejrzałam. A mecz otwarcia to słuchałam relacji w radiu, bo w plenerze byliśmy. Choć dzisiejszy mecz to mnie interesuje, bo chciałabym żeby nasi wygrali.
Chyba też dzisiaj tylko w radiu posłucham, bo zanosi się na to że gdzieś pojedziemy.

Gaja na razie cisza na temat psa, to i ja się nie odzywam ;-) Wcale mi nie jest tak spieszno do kolejnego obowiązku :-p
W sumie to już tak chyba ze 3 lata udaje mi się odwlekać.

Butterfly to super wieści. Oby teraz udało się pokonać tarczycę, zrobić resztę badań i do dzieła :tak:

Zaczęłam pić rano ocet jabłkowy, na razie 4 dzień. Nawet nie jest taki zły, albo ja mam jakiś wypaczony smak.
Z efektów tyle, że niedługo po wypiciu muszę iść na posiedzenie ;-)
Mi chodzi nie o efekty odchudzające, co bardziej oczyszczające organizm. Naczytałam się o właściwościach i zobaczę co to da.
 
reklama
Heloł:-)
Wreszcie to czego mi było trzeba SŁONECZKO od rana:-)

Edysiek sama był już gdzies pojechała ale nie ma J to samej z dziećmi mi się niechce, może jutro wezmę ich gdzieś nad wodę w końcu upał ma być:-) Jaki pijesz ten ocet jabłkowy bo byłam wczoraj w rossmanie i tam był własnie taki eko duż butl za 7,5 chyba i jak go rozrabiasz łyżka stołowa na szklanę wody czy na pół. Ja kiedyś piłam ale nnie mogłam juz znieść tego zapachu octowego:no2: a powiem Ci że jak stanęłam na ta wagę na dywanie to stwierdziłam że juz się nie odchudzam bo jestem za chuda hahaha:-D:-D:-D:-D

Gaja jakie kolorki wybrałas? Ja to mam tyle dobrze że brat pracuje w MRÓWCE to farby po cenie producenta mielismy chociaz tylko dwa wiaderka bo mam małe pokoje heh

Toxi o Ty pomałpowałaś po mnie kolor :-);-);-):-D:-D:-D:-D:-D hihi fajnie Ci a ciemnych.

Motylku no widzisz wacale nie masz tak źle unormujesz tarczycę i hulaj dusza:-) heh A co do leków to ja jak zaszłam po poronieniu to też miałam brać rekalmówkę od duphastonu począwszy i nic mi się nie działo żadnego krwawienia plamienia ic.

Mateuszkowa a coś Ty tak zamilkła:confused::-) Girki zjadłaś? hihihi

Jolit jak się czujesz?

Kropeczka, Alusia dzie:confused:

Iwonko witaj my się chyba nie znamy jeszcze:-)


Idę cos ogarnąć w domku może zupkę dzieiciom ugotuję i trza bedzie im cos wymyślić tzn. starszy sam sie zajmie sobą a ja z malym może wybęde na dzialke tato mi ostatnio wykosil bo trawa po uda byla:sorry: musze ja do sprzedania wystawić ibędzie fajnie:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry