reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolor oczu u dziecka

Elamama

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Sierpień 2017
Postów
70
Moja prawie 4 mczna córka ma niebieskie oczy; czy jest jeszcze opcja żeby kolor uległ zmianie ? Czy któraś z mam tak miała u swoich dzieciątek? Pytanie czysto z ciekawości. Oboje z mężem oraz starszym synem mamy piwne oczy [emoji53]

Bartek [emoji170] 24.02.2008
Asia [emoji178] 06.06.2017
 
reklama
Moja prawie 4 mczna córka ma niebieskie oczy; czy jest jeszcze opcja żeby kolor uległ zmianie ? Czy któraś z mam tak miała u swoich dzieciątek? Pytanie czysto z ciekawości. Oboje z mężem oraz starszym synem mamy piwne oczy [emoji53]

Bartek [emoji170] 24.02.2008
Asia [emoji178] 06.06.2017
U mojej siostry dziewczynka miala niebieskie, po dluzszym czasie oczka zrobily sie zielone. Tj.u rodziców
 
U mnie wszyscy maja zielone oczy. Maly ma juz 15 miesiecy ale dalej ma niebieskie oczy tzn. Mocno wyjasnialy ze są prawie szare. Tez jestesmy ciekawi czy bedzie mial zielone.

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oczy mogą zaczynać sie zmieniac po 6 miesiącu a nawet do 3 albo 5 roku gdzies czytalam :-)
Moj synek tez mial inne a po kilku miesiacach sie zmieniają
Mam kolezanke ktora ma piwne oczy jej maz tez a dzieci niebieskie po dziadkach :)
Znam tez takie ze oczy sie zmieniły dopiero po roczku :-)
Te po porodzie czesto nie maja nic wspólnego z kolorem faktycznym:)
 
Mam szaro niebieskie oczy,chociaż rodzice oboje mieli piwne;dziedziczymy często też geny z dalszej rodziny.Synowi zmieniły się oczy z granatowych po pół roku wyjasnialy ma brązowo niebieskie.
 
Jezeli rodzice maja niebieskie oczy to dziecko nigdy nie bedzie miec piwnych, odwrotna sytuacja jest mozliwa nawet jezeli wszyscy inni przodkowie mieli ciemne. Gratuluje dziecka z niebieskimi. Piwne sa tak pospolite, wiekszosc globu ma ciemne.
 
reklama
Jezeli rodzice maja niebieskie oczy to dziecko nigdy nie bedzie miec piwnych, odwrotna sytuacja jest mozliwa nawet jezeli wszyscy inni przodkowie mieli ciemne. Gratuluje dziecka z niebieskimi. Piwne sa tak pospolite, wiekszosc globu ma ciemne.

O nie wiedziałam, u mnie w domu cała nasza piątka ma niebieskie oczy, a idąc dalej to również moi rodzice i rodzeństwo, teściowie i meza rodzenstwo maja niebieskie oczy [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry