reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolysanki

reklama
Pozniej jak dzidzia sie urodzi to nagram mu plyte z kolysankami i bedzie mogl zabierac bobasa na wycieczke :) przynajmniej nie bedzie glosno puszczac ;)
 
nie do końca,
bo mój mąż nie męczy mnie głośną muzynią, jak go poproszę, żeby nie grało albo, żeby grało co innego, to mnie słucha
w ogóle, to wiem, ze będzie bardzo opiekuńczym i debeściarskim tatuchem 8)
 
isara mam plyte "Mamine kolysanki" nagrana przez polskie gwiazdy tj Kayah, Anita Lipnicka, Beata Kozidrak, Jopek, Kowalska, Umer Jurksztowicz i inne
Piosenki sa spokojne i cieplo zaspiewane. Swego czasu plyta byla dostepna, ale nie wiem jak jest teraz. Wydalo ją Centrum Dziecięcej Radosci, dystrybucja Pomaton emi.
To samo wydawnictwo wypuscilo: "Jadą misie", "Biega lato", "Jada misie na bal", "Kaczuszki i inne zwierzatka" i "Piosenki Ali i Asa". Sa to plyty dla dzieci z piosenkami typu: Krasnoludki czy Koci koci lapci.

Jezeli chodzi o piosenki dla dzidziusia w brzuszku to w internecie mozna posluchac (i zamowic)specjalnie spreparowanych na okolicznosc ciazy utworkow, sa one uproszczone i maja sprzyjac rozwojowi intelektualnemu dziecka.
http://www.muzykabobasa.pl/muzyka.html
Dziewczyny na forum pisaly o tym wczesniej. Jak poszukasz to przeczytasz ich opinie na ten temat.
 
kilka lat temu pracowalam przy dystrybucji takich plyt i zostawilam sobie po sztuce na przyszlosc. Teraz bedzie jak znalazl :D
 
reklama
Dziewczyny wczoraj z okazji Mikolajek kumpel mojego męza przyniósł dla Julci mnóstwo kołysanek i muzyczek, jeżeli chcecie to na priv..:

Muzyka Bobasa 1,2,3
Klasyka Bobasa
Usypianki Bobasa
Pioseneczki Jedyneczki I, II
Kołysanki-Utulanki G.Turnau i M. UMer
Jadą Misie 6 - na bal
Jadą Misie 2 - biega lato
Budzik cztery humory roku


na moją Julcie działają Kolysanki Utulanki i muza bobasa, reszty jeszcze nie sprawdzałyśmy...
 
Do góry