reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolysanki

buuuu...dopiero przeczytalam co napisalyście...tzn. ze cos sie zwaliło...buuuu, musze jeszcze raz powysyłać...

 
reklama
karolina23 pisze:
Dziewczynki Moje drogie, okazuje sie ze nie do wszystkich moge wyslać piosenki, ponieważ:

koreczek82@wp.pl - meil wraca z wiadomoscią ze konto nie istnieje

marta.kazmierczak@vp.pl - meil zwrotny z wiad ze pełna skrzynka

beal@neostrada.pl - równiez pełna skrzynka

Mam nadzieje że do reszty z Was doszły te pioseneczki, na razie spakowałam tylko dwa albumy, reszte zrobie w tygodniu
Przesyłam Wszystkim Całuski  :-* :-* :-* :-*

uuu widze ze jakis bład w moim meilu koreczek83@wp.pl

mel nr gg 4487100
 
Melanie, małż coś porobił przy płytce Steczkowskiej i mamy ją na kompie, Ale Piotrek mói że jest za duża aby przesłać ją jako taką na emlię. Dasz sobie radę ze skompresowanym plikiem, albo w formacie MP23?
 
reklama
ile to waży ?
generalnie protokół POP3 nie jest przystosowany do przesyłania duzych plików i dlatego ktoś stworzył takie cś co sie nazywa ftp :D
Proste to jak drut :

otwierasz exploratora linijce u góry wpisujesz : ftp.zanzibarium.livenet.pl
walisz ENTER
wyskakuje kno z prośbą o podanie użytkownika - wpisujesz : sven@zanzibarium.livenet.pl
hasło : haslo_1
otwiera się okno i w to okno wklejasz plik.
Wszystko :D

ewentualnie proszę o kontakt na gg 3346312
 
Do góry