reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolysanki

reklama
Dziewczynki Moje drogie, okazuje sie ze nie do wszystkich moge wyslać piosenki, ponieważ:

koreczek82@wp.pl - meil wraca z wiadomoscią ze konto nie istnieje

marta.kazmierczak@vp.pl - meil zwrotny z wiad ze pełna skrzynka

beal@neostrada.pl - równiez pełna skrzynka

Mam nadzieje że do reszty z Was doszły te pioseneczki, na razie spakowałam tylko dwa albumy, reszte zrobie w tygodniu
Przesyłam Wszystkim Całuski :-* :-* :-* :-*
 
Karolina do mie też doszły Jedne już mam zgrane na płytete Turnaua a te drugie to jeszcze nie wiem co to takiego bo nie miałam czasu sprawdzić a doszły do mie chyba z 10 razy :laugh: :laugh:

BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!
 
Aniulka tam jest 10 wiadomości a w każdej po kilka piosenek, nie dało sie inaczej tego wyslać :D, bo pliki wielkie a na skrzynkach ograniczenia...
 
reklama
Do góry