reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Konto oszczędnościowe dla dziecka

reklama

Umbi

Aktywna w BB
Dołączył(a)
2 Sierpień 2019
Postów
73
Rozwiązania
0
Nie wiem czy jest to dobra forum na takie pytania. Jasne, ze dla dziecka dobrze jest oszczędzać na przyszłość, ale najlepiej zerknąć sobie na ranking kont oszczędnościowych. W rankingu tym możesz sobie sprawdzić jakie jest aktualne oprocentowanie.

Niestety ale obecnie nie ma dobrego czasu dla oszczędzających z uwagi na niskie stopy procentowe. Myślę jednak, ze kiedyś się to zmieni i stopy jednak wzrosną.
 
Ostatnia edycja:

Patrycja35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
1 405
Rozwiązania
0
Wszystko zalezy od wysokosci wplat na konto..kazdy bank ma inne stopy %i warunki
Trzeba zrobic rozpoznanie i wybrac dla siebie najkorzystniejsze rozwiązanie:)
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry