reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki dla kobiet w ciąży i po ciąży

A próbowałyście na suchą skórę używać emolientów dostępnych w aptece? Humektan,Aqualan itd? albo Cetaphil- do mycia i smarowania.Nie są to drogie rzeczy, w granicach do 30 zł a mega wydajne i naprawdę pomocne.A co najważniejsze - bezpieczne w ciąży.Wadą może być brak zapachu, lub taki raczej nie z gatunku perfumeryjnych.
 
reklama
Witam!
Od dłuższego czasu czytam to forum,wszystkie wątki:)Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona:)
Jeśli chodzi o kosmetyki do stosowania w czasie ciąży to ja używam praktycznie od samego początku olejek EUCERIN.Super natłuszcza i nawilża skóre.Mam nadzieje że pomoże aby choć trochę zminimalizować powstanie rozstępów:)
 
Ja na razie smaruję się tylko oliwką a od drugiego trymestru można już stosować ciążowe kosmetyki więc na razie szukam czegoś w dobrej cenie. Ale prawda jest taka, że można się smarować drogimi kremami a jak dziadostwo ma wyjść to i tak wyjdzie :) Moja mama niczego nie stosowała i nie ma ani jednego rozstępu.
 
ja stosuje na brzuch i piersi BIOVERGETURES z Biothermu i ogolnie mowiac kocham go :D na chwile obecna mam juz sporo rozstepow na brzuchu - (kilka starych, przedciazowych nabytych dawno temu jako nastolatka :/... ledwie widocznych wlasnie przez uzywanie tego kremu!), ogolnie to w ciazy brzuszek urosl mi jak do tej pory to sporo :D jest tak gdzies wielkosci brzuszka Poziomki, tak wiec sporawy :D no i pomimo kremu pojawilo sie kilka nowych rozstepow:/ tak wiec geny! moje panie geny odgrywaja duza role moim zdaniem.
 
Ja używam kremu i olejku na rozstępy Mamamil (do kupienia w aptece). Smaruje się codziennie wieczorem i wykonuje masaż brzucha o którym przeczytałam na stronie ale nie wiem czy można wklejać linki (pewnie nie ;)) stało się to moim codziennym rytuałem a przy okazji rozmawiam sobie z moją fasolką o... różnych rzeczach haha ;)
 
Ja się szykuję aby coś kupić ale nie mogę się zdecydować :cool:

aaniaap- czy ta oliwka nie jest za tłusta , nie klei się do pidżamy, dobrze się wchłania?
sylwia,jambalaja- w jakiej cenie są te Wasze specyfiki? ;-)
Fakt faktem jest że kto ma mieć rozstępy mieć je będzie - niestety.
 
Ta oliwka mi wpadła w oko w Rossmannie ostatnio i chyba sobie kupię po wypłacie. Będę używała ją w strategicznych miejscach a zwykła na resztę ciała :) Do tego staram się pod prysznicem masować taką rękawicą, ale nie zawsze mam czas, i samą oliwkę tez staram się dłużej wmasowywać ale czasami się nie chce.
 
Futrzaczek, można stosować oliwkę Babydream na mokre ciało, przed wytarciem się spod prysznica.Wtedy tylko osuszasz delikatnie skórę namaszczoną oliwką.
Stosuje ją właśnie w ten sposób, stoi pod prysznicem, więc po żelu i umyciu się- polewam się oliwką i rozsmarowuje od dekoltu w dół. Czasami zapominam się namaścić kremem na rozstępy(szczególnie rano), ale mam nadzieję, że dzięki tej praktyce nie będzie tak źle. Tak samo używałam zwykłej oliwki Babydream(niebieskiej) przez długi okres przed ciążą- to dobra opcja, potem nie trzeba żadnych balsamów.A chemii w tym mało, same dobre olejki.
Aha- tak z miesiąc temu była promo na Babydream fur Mama, były chyba po 8 zł, kupiłam zapasik- czyli dwa.
 
reklama
Dziewczyny byłam dziś w Rossmannie i kosmetyki na rozstępy z serii Babydream są w promocji, oliwka 9,99zł, a emulsja 6,99zł


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziewczyny jak będziecie w Rossmannie to patrzcie dobrze na ceny. Ja właśnie oblukałam paragon i za emulsje na rozstępy zapłaciłam 10,99zł. Mam wkur*a, bo to już drugi raz się nadziałam na taką ściemę!! Mam 3 rossmanny w okolicy ale widzę,że zawsze w tym najbliżej mnie są przewałki z cenami!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry