reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki

reklama
Ja mam dziewuszke choc broi jak chlopak;-):-D
Ja smarowalam zawsze wszedzie tam gdzie byla potrzeba -na cipce tez...No i normalne bylo ze czasami cos tam dotarlo...Ale nigdy nic sie nie stalo...No bo to tez bez sensu by bylo ze na wierzchu by zagoilo a w srodku podraznilo...
 
Izka to kupie ten, skoro mowisz ze to jest to samo co sudokrem czy jak to tam sie nazywa. Moze ktos sprawdzi czy sklad jest taki sam? Wiem ze ten jest podobno u nas najlepszy i najpopularniejszy ale nie weim czy to jest wlasnie TO.

[FONT=Arial, Helvetica][/FONT]
2383065.jpg
[FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]


[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]
[FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]
[/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Uses

For skin irritation: temporarily protects minor cuts, scrapes, burns and sunburn; helps treat and temporarily protects chafed, chapped, cracked, or windburned skin and lips. For diaper rash: Helps treat and prevent diaper rash. Protects chafed skin or minor skin irritation due to diaper rash and helps seal out wetness.

Directions

For skin irritation use: Apply liberally as often as necessary. For diaper rash use: change wet and soiled diapers promptly; cleanse the diaper area and allow to dry; apply ointment liberally as often as necessary, with each diaper change, especially at bedtime or anytime when exposure to wet diapers may be prolonged.

Warnings

For external use only. Do not use over deep or puncture wounds, infections or lacerations. Consult a doctor. When using this product avoid contact with the eyes. Stop use and ask a doctor if condition worsens or does not improve within 7 days. Keep out of reach of children. If swallowed, get medical help or contact a Poison Control Center right away.

Active Ingredients

Petrolatum 53.4%; Lanolin 15.5%

Inactive Ingredients

Cod Liver Oil (Contains Vitamin A; Vitamin D); Fragrance; Light Mineral Oil; Microcrystalline Wax; Paraffin " [/SIZE][/FONT]
 
Ja smarowalam zawsze wszedzie tam gdzie byla potrzeba -na cipce tez...No i normalne bylo ze czasami cos tam dotarlo...Ale nigdy nic sie nie stalo...No bo to tez bez sensu by bylo ze na wierzchu by zagoilo a w srodku podraznilo...
Nie no tak, wiadomo ze cos tam sie moze dostac, ale chodzi o to zeby specjalnie nie wsmarowywac:-) ze tak sie wyraze.
 
dziewczyny, ja juz sie pogubiłam gdzie, która z was mieszka:laugh2: ale jestem na 100% pewna że sudokrem można kupić zarówno w Uk jak w Polsce, nie wiem jak w stanach ale przypuszczam że też. Ni erozumiem dlaczego odpowiedniki o tym samym składzie tak was interesuja skoro mozna mieć sam sudo :)
Generalnie moje 1,5 roczne doświadczenia z pielęgnacja wszelkiego rodzaju odleżyn i odpażeń potwierdzają jego super skuteczność i niekonfliktowość z innymi srodkami:))
 
sorga niestety ale u nas tego nie ma pod nazwa sudokrem wiec musze sie wyedukowac by kupic wlasciwa rzecz zwlaszcz ze tu jest to drogie.
 
Monia-to nie jest sudokrem, to jest jakis inny preparat nie zawierajacy tlenku cynku. Ale jest napisane ze moze byc uzywany do podraznien skory w czasie stosowania pieluszki wiec moze u nich bardziej popularny jest ten bez tlenku cynku. Ja juz sie przyzwyczailam ze oni inaczej wszystko robie niz w Polsce ;-)
 
izka no wlasnie widze ze nie ma tego tlenku w skladzie ale jest taki sam tylko niebieski i ma ten tlenek wiec musze poprostu wybrac sie do apteki i poczytac. A dlaczego musi byc pomiedzy 12.5 a 13 procent tego tlenku? bo widze ze duzo kremow ma mniej, czy to jest takie wazne?
 
reklama
Dobra, bylam w sklepie ogladac:-D no wiec tak, wszedzie jest 10 procent tego cynku a tylko dwa rodzaje maja po 40 procent. Zatem dziewczyny radzcie ktory kupic. No chyba ten mocniejszy co??:confused:
 
Do góry