reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz na śmieci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

mritula

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2007
Postów
36
Miasto
lublin
Posiadam ponad 100 sztuk ubranek i innych rzeczy dla dziewczynki. Chciałabym wymienić je na 5 kaszek mleczno-ryżowych smakowych lub 3 mleka nestle waniliowe i miodowe.
1 sukieneczka, 4 bluzy, 16 body, 6 polarków, 2 bluzy na guziki, 14 śpiochów, 9 pajacyków, 1 sweterek biały, 1 bluzeczka z krótkim rękawem, 11 kaftaników, 9 spodenek, 3 ogrodniczki, 1 dresik polarkowy, 1 kamizelka, 1 kombinezon cienki z misia, 7 rajstop, 2 czapeczki, 1 śliniak, 1 spódniczka, 13 skarpet, 1 kozaczki, 3 buciki, 3 kapcie, 1 odciągacz ręczny, nakrętki na butelki.

Prawie wszystkie to stan bardzo dobry i dobry, ale są także ubranka poplamione (nie odplamiałam, więc możliwe do usunięcia) i pewnie znajdą się dziurki do zaszycia
icon_razz.gif


Niestety na pocztę mi nigdy nie po drodze, więc na wysyłkę nie ma szans
icon_sad.gif
Tylko Lublin. Odbiór osobisty
 
reklama
No raczej nie wszystkie, ale na pewno typowo dziewczęce i większości z nich są naprawdę śliczne:)
 
Mritula a wybrało by się z tych ubranek takie uniseks co by dola chłopca były?

Justyna sorki że się wtrąciłam;-)
 
Myślę, że na pewno by się znalazły, choć wolałabym hurtem:happy:
Jednakże sprawdzę jutro ile by tego było , by podzielić na dziewczęce i chłopięce przynajmniej po połowie.

rychelki rozumiem, że zależy ci na różowych? A ewentualnie żółte, czerwone itp?

Wieczorkiem się odezwę:)
Pozdrawiam
 
wlasnie rózowe niee moga byc czerwone niebieskie byle nie rózowe bo to dla chłopca:)
 
Mirtula ja się pytałam w imieniu Justyny (Rychelki)bo zauważyłam że sie konkretnie nie zapytała o to co by chciała ;-)
 
Oddam potrzebującej mamie krzesełko. Niestety nie posiadam do niego tacki ale pozatym jest w dobrym stanie i może jeszcze komuś sie przyda.


ze względu na wymiary preferuje odbiór osobisty.

gg 12160318
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry