reklama

Kosz na śmieci

Temat na forum 'Lublin' rozpoczęty przez mritula, 31 Maj 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mritula

mritula Zaciekawiona BB

Posiadam ponad 100 sztuk ubranek i innych rzeczy dla dziewczynki. Chciałabym wymienić je na 5 kaszek mleczno-ryżowych smakowych lub 3 mleka nestle waniliowe i miodowe.
    1 sukieneczka, 4 bluzy, 16 body, 6 polarków, 2 bluzy na guziki, 14 śpiochów, 9 pajacyków, 1 sweterek biały, 1 bluzeczka z krótkim rękawem, 11 kaftaników, 9 spodenek, 3 ogrodniczki, 1 dresik polarkowy, 1 kamizelka, 1 kombinezon cienki z misia, 7 rajstop, 2 czapeczki, 1 śliniak, 1 spódniczka, 13 skarpet, 1 kozaczki, 3 buciki, 3 kapcie, 1 odciągacz ręczny, nakrętki na butelki.

Prawie wszystkie to stan bardzo dobry i dobry, ale są także ubranka poplamione (nie odplamiałam, więc możliwe do usunięcia) i pewnie znajdą się dziurki do zaszycia [​IMG]

Niestety na pocztę mi nigdy nie po drodze, więc na wysyłkę nie ma szans [​IMG] Tylko Lublin. Odbiór osobisty

2. mritula

mritula Zaciekawiona BB

No raczej nie wszystkie, ale na pewno typowo dziewczęce i większości z nich są naprawdę śliczne:)

3. reklama
  4. aluśka :)

aluśka :) Listopadowa mama '07

Mritula a wybrało by się z tych ubranek takie uniseks co by dola chłopca były?

Justyna sorki że się wtrąciłam;-)

5. mritula

mritula Zaciekawiona BB

Myślę, że na pewno by się znalazły, choć wolałabym hurtem:happy:
    Jednakże sprawdzę jutro ile by tego było , by podzielić na dziewczęce i chłopięce przynajmniej po połowie.

rychelki rozumiem, że zależy ci na różowych? A ewentualnie żółte, czerwone itp?

Wieczorkiem się odezwę:)
    Pozdrawiam

6. rychelki

rychelki Zaciekawiona BB

wlasnie rózowe niee moga byc czerwone niebieskie byle nie rózowe bo to dla chłopca:)

7. aluśka :)

aluśka :) Listopadowa mama '07

Mirtula ja się pytałam w imieniu Justyny (Rychelki)bo zauważyłam że sie konkretnie nie zapytała o to co by chciała ;-)

8. kafetka

kafetka Zaciekawiona BB

z lublina lub okolic w rozsadnej cenie! prosze o kontakt

9. ptasiorek

ptasiorek mama Milenki 06.11.2007

KAFETKA, w sprawie chodzika napisałam ci na priva

10. reklama
  11. czarnulkalbn

czarnulkalbn Początkująca w BB

Oddam potrzebującej mamie krzesełko. Niestety nie posiadam do niego tacki ale pozatym jest w dobrym stanie i może jeszcze komuś sie przyda.

ze względu na wymiary preferuje odbiór osobisty.

gg 12160318

12. kasia 1985

kasia 1985 Zaciekawiona BB

jesli aktualne to mam chodzik prosze na priv lub na gg 348087

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum