reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz na śmieci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
zgadzam się !!
przy kolejnych ciążach także będę chodziła na usg do doktora Chołubka :) 100% profesjonalizmu :)

nasza Gabi ujawniła się dopiero w 30stym tygodniu :) to było nasze drugie usg 3/4D niestety była bardzo wstydliwa i nie chciała pokazać buziaczka widzieliśmy ją tylko z profila ;)
 
reklama
Witam jestemy fotografami specjalizujacymi sie w fotografii portretowej, mody.

Chcielibysmy poszerzyc swoje doswiadczenia fotograficzne o zdjecia brzuszkowe, w zwiazku z tym proponuje profesjonalna sesje brzuszkowa dla przyszlej mamy w mc 7-9 gdyz wtedy brzuszek jest najlepiej widoczny.

Sesja odbyla by sie u Ciebie, lub u mnie (wg Twoich preferencji) przy oswietleniu studyjnym, wraz z drugą fotografką Eweliną Moniuszko (Ewelina Moniuszko Photography), która również jest przyszłą mamą :)

Sesja odbyla by sie w ubraniu, lub bez w zaleznosci od Twoich preferencji. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, i - co najważniejsze - piękną pamiątke z Twojego pięknego stanu - wysokiej jakości fotografie. Oferta jest tylko dla jednej kobiety (chyba że chcesz przyjechać z ciężarną koleżanką), chodzi o to, że mamy w planach zrobić 1 sesję bez żadnych opłat w ramach powiększenia swojego portfolio.

Nie musisz być piękna, więc nie przejmuj się, że sobie nie poradzisz, lub się do tego nei nadajesz to w naszej kwestii jest sfotografowanie Ciebie jak najpiękniej. Poniżej próbki z tego typu zdjęć naszego autorstwa. [video=youtube;iMZfUb3YS1g]http://www.youtube.com/watch?v=iMZfUb3YS1g[/video]
amelka..jpg3..jpg1..jpgamelka3..jpgamellia6..jpgamelka2..jpg
Sesja na terenie Lublina.

Prosimy pisac na maila; sszymanski.photo@gmail.com
 
Ostatnia edycja:
żałuję że nie jestem w ciąży bo z chęcią skorzystałabym z takie oferty :)
ale może przy następnym dziecku ;)

jaki jest koszt takiej sesji ??

cudne zdjęcia :)
 
witam, dziękujemy. Póki co stawki za tego typu zdjęcia jeszcze są nieustalone, ponieważ na codzień zajmujemy się fotografią mody, portretową, oraz metamorfozami, bo w tych dziedzinach mamy już doświadczenie. Jako, że zaszłam w ciąże zaczęliśmy próby w tej dziedzinie (fotografia ciążowa) i póki co bardzo nam się to spodobało, ale jako, że mamy jeszcze małe doświadczenie praktyczne w tej dziedzinie nie jesteśmy w stanie zorientować się ile wynosi zużycie sprzętu i ile pracy przy takiej sesji, stąd zresztą nasza powyższa propozycja :) Pozdrawiam Ewelina Moniuszko
 
taka sesja to wspaniała pamiątka :)
ostatnio moja koleżanka miała taką sesję - fantastyczne zdjęcia :)

życzę powodzenia i mam nadzieję że znajdzie się chętna :)
 
reklama
Witam jak w temacie szukam pracy jako niania przy mojej corce godziny i wynagrodzenie do uzgodnienia.Wiecej inf na gg 3480987 lub wiadomosc na bb prosze wysylac .:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry