reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz na śmieci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
witam. mam do Was pytanie, chciałabym otworzyc klub malucha dla dzieci od 5 miesiąca do 3 roku na ul. pogodnej na bronowicach. lokal jest w ładnym, nowym budownictwie. zastanawiam sie czy to dobra lokalizacja i czy znajeźliby sie chętni na to?
 
O witam Januś:-)!!!
Że też Cie znalazłam na tym forum:-D
Jak idzie klub? Podeślę Ci kiedyś moją Polę.
....
Gosia
 
ja jestem z Puław niby mam terrmin na maj ale jestem w ciazy blizniaczej i pewnie urodze ok 25 kwietnia
 
Dziewczyny nie zakładajcie osobnych wątków tego typu:no::sorry:. Piszcie na wątku głównym.Na Lublinie udziela się nie więcej niż 15 mamusiek i nie ma sensu zaśmiecać forum;-):tak:.
 
reklama
Uważam, że jest usg ,które najwiarygodniej pokazuję rozwój dziecka podczas ciąży. To niesamowite uczucie gdy jako mama mogę zobaczyć uśmiech swojego dzidziusia jeszcze przed jego narodzinami a jeszcze jak wykonuję je tak świetny lekarz jak doktor Chołubek Gustaw to radość jest podwójna. Podczas usg doktor wszystko mi tłumaczył i jasno objaśniał, jestem tym badaniem i lekarzem zachwycona! :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry