reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz na śmieci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam wszystkie mamy:-)Co roku w maju przewija sie ten sam temat:co kupic na Komunie?Za ile?Ile dac pieniedzy?W tym roku mnie to dotyka..Jestem Matka Chrzestna chlopca,w dodatku mieszkajaca w UK,wiec jakoby jestem "zobowiazana"do podwojnie dobrego(drogiego)prezentu lub zawartosci koperty,i tu pojawia sie problem,ile dac?lub za ile kupic prezent?
Moj chrzesniak,zapytany wprost,oswiadczyl,ze chcialby dostac konsole do gier,najlepiej PS3!Jak sprawdzilam cene tego cacka,to jestem w szoku!1300zl!:szok:Ludzie chyba powariowali!Czy to mozliwe,zeby takie drogie prezenty dawac? zdjecia 4.04.2010 126.jpgzdjecia 4.04.2010 008.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, nie rozumiem dlaczego jesteś "zobowiązana" :sorry:do lepszego prezentu skoro mieszkasz za granicą:baffled:,że niby lepiej Ci się powodzi:eek:? Ktoś tego od Ciebie wymaga czy sama narzuciłaś sobie taki tok myślenia:confused:? Za prezent dasz to co jest według Ciebie stosowne i przyniesie pożytek lub cenną pamiątkę chrześniakowi:tak:. Jeśli chodzi o PS3 to jeśli dziecku bardzo zależy:happy: to możesz spytać rodziców czy nie będą mieli nic przeciwko takiemu prezentowi ;-)i czy mogliby oni albo ktoś z rodziny dołożyć się:tak:. Syn szwagierki dostał od chrzestnej ogromny basen i cała rodzina ma frajdę.
Na Lublinie niewiele mam się udziela i wątek większe wzięcie by miał na forum ogólnym
Forum ogólne
 
Ostatnia edycja:
witam ja również w tym roku idę na komunię siostrzeńca a w p[rezencie kupiliśmy mu aparat fotograficzny,rzecz fajna i siostra zadowolona bo o psp3 była rozmowa dzieciak chce ale godzina na grach to jest odwieczn problem.aparaty w uk można kupic taniej niż w polsce np na ebayu lub amazon a wydaje mi sie ze taki prezent jest ok.powodzenia
 
Wlasnie w tym problem,ze moj chrzesniak ma juz wiekszosc rzeczy dobrych na komunijny prezent,w zw. z tym aparat odpada.
Moze bez sensu pisac,siostra(bo to jej syn,ten moj komunista)nie powiedziala mi wprost,co mialabym kupic nic tez nie zasugerowala,ale kanalem"babcia"dostalam wyrazna wiadomosc,mam dac kase,1000zl!
Marta1981-rodzice oczekiwali ode mnie quada...
Echhh,szkoda slow..
Ale z tym basenem to fajny pomysl,podoba mi sie :)
 
Moim zdaniem prezenty i ich ceny jakie sa oferowane i darowane to juz lekka przesada dzieci tylko na to czekaja a to chyba nie o to chodzi. A co niektórzy dorosli w tym wszystkim pomagaja przescigajac sie co rok w coraz to drozszych produktach. Mojego M siostra jest Matka Chrzestna chłopca kt w tym roku równiez ma Komunie. W zwiazku z tym kupuje rower za 600-700zł. I to moim zdaniem jest ok. A to ze ktos mieszka poza granicami nie robi zadnej róznicy nie poddawajmy sie presji płynacej ze srodowiska zewnetzrneo i rodzinnego nie wkrecajmy sie za bardzo i popadajmy w przesade. Skupmy sie raczej na powadze Sakramentu.
 
my w tym roku z mężem mamy 2 komunie - jako chrzestni .... mój mąż kupuje rower a ja prawdopodobnie aparat fotograficzny - jak zapytałam się mamy mojej chrześnicy czy taki prezent może być dobry usłyszałam, że chrzestny kupuje laptopa... no cóż mnie nie stać na taki prezent.
 
karlita dobrze, ze tylko laptopa a nie mieszkanie...:-D:-D
Mysle, ze kazdy powinien kupic to uwaza za stosownie i nie przesadzalabym z tymi prezentami, bo jak juz marz napisala nie o to chodzi w tym wszystkim. To dorosli napędzaja tą machine licytując sie kto co da, a dzieci w calym tym zamieszaniu gubią sens tego święta. A aparat to naprawde fajny prezent :)
 
reklama
Witam za rok chcia;abym poslac corke do przedszkola prosze o pomoc w wyborze w gre wchodza te prywatne i panstwowe prosze o wpisywanie sie mam ktorych dzieci juz chodza ,gdzie jaka cena i co w nia wchodzi oraz czy mamy sa zadowolone.Prosze o pomoc.Głownie zalezy mi na cenie ale jesli jest tam " full wypas " to ona nie gra roli oczywiscie w miare rozsadku.W gre wchodzi tylko Lublin . Pozdrawiam :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry