reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz - watki nieaktywne przeznaczone do trwalego usuniecia

wiatm drogie mamy mam problem z moim 16mies synkiem wymiotuje jak cos zje wiec juz od 3 dni nic nie jadl tylko pije lekarz przepisal mu antybiotyki i nie wiem czy cos jeszcze moge dlaniego zrobic???Może któraśz was to przechodziła... ???
 
reklama
No tak, wlasnie panuje sezon na grype zoladkowa!!!!!Jest to zakazne i latwo sie zarazic.
Trzeba zaostrzyc przestrzeganie higieny (czeste mycie rak w cieplej wodzie, mycie wszystkiego, co przynosimy z dworu, a zwlaszcza jedzenia itp).
Antybiotyki, ktore bierze Twoj synus juz sa pomoca. Grypa zoladkowa musi poprostu "przejsc". Niech pije mnooooostwo wody(dzieci szybko sie odwadniaja). Ogranicz teraz tluszcze w Jego jedzeniu. Dawaj mu do podgryzania orzeszki(sa bogate w weglowodany, ktorych teraz potrzebuje najwiecej). To normalne, ze moze nie miec teraz apetytu, z kazdym dniej bedzie sie to poprawiac.
Niech szybko zdrowieje!
 
witam .na glownej stronie wpadlam na ten temat, a wiele razy juz przechodzil moj synek takie chorobska.Ogolnie przy chorobach ktore powoduja wymioty i biegunke moj lekarz kazal mi dodatkowo u synka stosowac diete ,a widzac szybka poprawe zawsze juz ja stosuje dla mojego synka jesli jest tak chory.Jesli wymiotuje nie podaje mojemu synkowi ZADNEGO: mleka ,produktow takich jak jugurt sery itp.zalecane sa sucharki i paluszki slone bo dziecko i tak wtedy duzo nie je le cos musi jesc.Zadnych ziemniakow tylko ryz.,bialy chleb tez odpada.Mamusie wyzej maja racje ze musi duzo wtedy pic to bardzo wazne cukier pod kazda postacia tez odpada ale wskazane saq banany inne owoce nie..ale u nas juz na 2 dzien takiej diety synek juz nie wymiotuje.polecam u nas zawsze pomaga.pozdrawiam .mama z niemiec
 
dzieki ale on i tak nic nie jes wezmie kawalek czegos do buzi przełknie i kaszle i ma odruch wymiotny wiec od 3 dni nic nie jadl tylko pije cherbatki.mam nadzieje ze nic mu sie nie stanie, a te antybiotyki dostal przede wszystkim na goraczke i juz jej nie ma wiec nie chce mu dawac dostaje calpol tylko.a poza tym zeby mu ida i sie strasznie slini nie moge patrzec jak on tak cierpi:(

dzieki za porady widze ze nic wiecej nie moge zrobic
 
czytalam ostatnio w Focusie, ze na problemy zoladkowe u dzieci mozna zastosowac cole - trzeba ja tylko wczesniej zagotowa i podawac w tepmeraturze pokojowej. "Zawarta w napoju kofeina lagodzi skurcze jelit i zoladka, zas potas rownowazy utrate soli mineralnych"
Zycze powrotu do zdrowia!!! :tak:
 
:-) Witam :-)

Jestem w Irlandii 2 lata mieszkam w 20km od Dublina. Chcialabym sie dowiedziec czy ktoras z dziewczat rodzila w Rotundzie a moze wlasnie jest w czasie ciazy i tam jezdzi na badania? Ja mam pierwsza wizyte w piatek i jestem ciekawa jak ona bedzie wygladac ?
 
reklama
Ja właśnie colą wyleczyłam grypę żołądkową u siebie, bo niestety ojakiś czas temu mnie dopadła. Kiedyś lekarz (jeszcze w Pl), kiedy zjawiłam się u niego z tą przypadłościa, zalecił mi właśnie paluszki i colę:szok:. Brzmi conajmniej dziwnie, ale działa. Nie wiem tylko czy metodę taką można stosować u Pociech.
Pozdrawiam i zdrówka życzę:-).
 
Do góry