reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koszula do porodu

Mamafasolki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2018
Postów
5 755
Dziewczyny - szczególnie te, które nie tak dawno termu urodziły - poszukuję opinii na temat koszuli do porodu. Wiem, wiem, jedna szkoła mówi byle co, druga proponuje misie, serduszka i takie tam, trzecia koszule męża. Żadna do mnie nie przemawia :) I z góry za takie propozycję dziękuję :) Szukam innych opcji :) i opinii na temat trzech produktów:
- koszuli do porodu - mamyginekolog (niestety, nie działa link) - długość, gniecenie się, zapinki, pranie po?
- koszuli MNC - Link do: Koszulka do porodu i karmienia piersią MNC I # XS róż - długość, zapinanie, materiał, pranie po?
- koszuli Granatovo - Link do: » super prezent!! sukienka do porodu granatOVA ważki - brak rozpięcia z przodu - jak bardzo przeszkadza? pranie po?

A może któraś z Was miała coś podobnego i chce się podzielić swoją inspiracją?
Z góry dziękuję!
 
reklama
reklama
Dziewczyny, ja nie traktuję porodu jako rewii mody :) ma być mi wygodnie i nie mam się czuć, jak mała dziewczynka :D dla mnie to piękne wydarzenie i tyle. Szukam opinii o funkcjach:)
Przy porodzie pewnie dostaniesz ich koszule jednorazowa taka, czulam sie jak Jezuita :D taki worek :D ja w ogole wolakam wtedy byc nago serio.. bo bylam pod prysznicem,wtedy skurcze sa mniej bolesne gdy cieply strumien idzie na brzuch ,polozna mi doradzila ;) a po porodzie, tak jak mowilam jesli masz duzy biust to polecam i tak biustonosz bo sa mega ciezkie ;) no i rozpinane z przodu to musowo ;)
 
Po pierwsze to musisz się dowiedzieć czy w szpitalu w którym będziesz rodzić pozwalają na własne koszule do porodu, ja miałam swoją do momentu ok 8 cm rozwarcia a potem musiałam założyć ich koszulę która po porodzie była cała brudna i od razu szła do kosza.
Jeżeli w twoim szpitalu można rodzić w swojej koszuli to wybrałabym na pewno rozpinaną (kontakt skóra do skóry) na krótki rękaw i sięgająca góra do połowy uda (co by przy podwinięciu nie robiła niewygodnego wałka pod plecami) i której ewentualnie nie będzie Ci szkoda jak nie da rady jej dokładnie odprać
Osobiście zainwestowałabym w 3-4 dobre koszule poporodowe która przydadzą Ci się na dłużej [emoji6] w poporodową od mamyginekolog mam zamiar się zaopatrzyć za kilka lat jak będzie potrzeba bo ta opcja łączenia na magnes wydaje mi się super przy karmieniu
 
Tzn ja podnosilam do gory przed porodem ;) a przy porodzie dostalam ich koszule i uwierz bedziesz miec gdzies jak wygladasz i czy gatki ci widac czy nie :D ;) zreszta przy porodzie gatki nie sa potrzebne dostaniesz tylko wklady poporodowe jak ci wody beda wylatywac ;)
Mi nie było wszystko jedno i nie miałam gdzieś :p ;)
 
reklama
Może nie tyle co super, a żeby zwyczajnie z godnością bez tyłka na wierzchu przy ludziach.
Widzisz i tu sie roznimy bo ja mam gdzies ludzi :) a nie uwazam ze nie rodzilam z godnoscia,bolalo wiec gdzies mialam to czy widac mi tylek czy nie ,niewazne jak wygladalam dla innych,wazne ze mam moja corke cala i zdrowa :) poza tym i tak wszyscy widzieli ,tzn ci co mieli, nie tyle goly zadek co rozwalona do miary mozliwosci mala :) chyba ze rodzilas na korytarzu to faktycznie po co mieli ogladac czyis zadek :)
 
Do góry