reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Śliczne macie brzuszki !! mój już nie jest taki słodziutki:DD

Kamcia miała mniejszy przed porodem:DD
Możecie nie wierzyć ale on na prawde rośnie w oczach:DD
Co 2-3 dni boli mnie podbrzusze i nagle staje się o wiele większy!!
:-D:-D:-D:-D:-D


poziomki sliczny brzusinek:tak: widać że tam 2 poziomki są:-D

ja nie chcę skłamać ale nie mierzyłam swojego poprzedniego bruszka więc nie wiem ile miałam....
 
reklama
Dziewczyny brzuszki rewelacja.
Kamcia figura super, pozazdroscic, przynajmniej ci ciezko nie bedzie jak brzusio bedzie rosl sobie powoli. Wygladasz super.

Ilonka jestesmy bardzo podobnie w ciazy. Moj brzusio rano troche mniejszy niz twoj, ale wieczorami to jak bomba wystrzela.

Poziomki cudny brzusio maluchy musza miec sporo miejsca na figle. :)
 
Ha ha no tak... Ciekawe jak to bedzie pod koniec, jakie beda brzucholki i czy wszystkie w terminie urodzimy, czy ktoras z majoweczek nie stanie sie kwietnioweczka...
Mi sie bardzo pododba miesiac maj i wolalabym, by dzidzia urodzila sie w terminie...
 
ja mam na 21 maja i mam nadzieje, ze do czerwca nie przeciagne :-D
a tu moj brzucholek z 13tyg 6dn zdjecie robione w poludnie, wiec juz to taka moja normalna wielkosc ;-) ale chyba wygielo mi troche kregoslup, bo tylek zawsze mialam taki wystajacy, a od paru dni bola mnie plecy jak zbyt dlugo leze na plaska badz na krzesle...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
reklama
Do góry