reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

1. Nie ma rejonizacji, więc rodzisz gdzie chcesz.
2. Ja Ujastek odrzuciłam niemal od razu po zapoznaniu się z opiniami. Nie wątpię jednak, że są osoby zadowolone. Nikt nie udzieli Ci odpowiedzi, który szpital jest lepszy. Możesz tylko usłyszeć opinię, że gdzieś się komuś rodziło dobrze, a gdzieś źle. Jakby była jedna, definitywna odpowiedź to pewnie w tym szpitalu by wszyscy rodzili.
3. Jeśli kobieta Ci odpowiada, to możesz się u niej leczyć, a rodzić w innym miejscu (ja mam lekarza z Kopernika, a rodzić zamierzam w Żeromskim).
4. I znów wracamy do pytania 2. Pewnie każdy może polecić-swojego-bo zazwyczaj ze swojego jest się zadowolonym, ale wybrać będziesz musiała i tak Ty. Ale pamiętaj, że to, że Kasia lubi doktora X, nie oznacza, że Zosia a o nim fatalne zdanie.
Zgadzam się z tym jednak, że lekarza należy darzyć zaufaniem.
 
reklama
kochana jak tylko dojedziesz na czas ( a z myslenic roznie moze byc, bo zakopianka jaka jest kazdy widzi:-)) to mozesz rodzic i w Gdańsku
dobrze miec zaufanego lekarza, ale zawsze tez sie mozesz przeniesc do innego kolo polowy ciazy jak juz bedziesz wiedziala gdzie chcesz rodzic, choc pewnie lepszy lekarz z zeromskiego, bo na ujastku mozna oplacic sobie polozna i bedziesz miala opieke najlepsza jaka jest tam mozliwa do osiagniecia, ja z ujastka nie bylam zadowolona i teraz mam dylemat zeromski-siemiradzki
poza tym nie musisz miec swojego lekarza do porodu, i tak szanse sa maluskie ze na niego trafisz, a oplacic lepiej polozna niz lekarza jesli koniecznie chcesz miec kogos 'swojego'. lekarz bada ze 2 razy i tyle go widzisz (oczywiscie jak wszystko jest zgodnie z planem)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzieki sliczne:-)
Daje sobie z tym spokoj bo chyba za wczesnie kombinuje;-) W kazdym razie na ten czas decyzja jest taka (i na 99% tak zostanie) ze zostaje przy swojej lekarce a rodzic bede w Zeromskim gdzie mam wybrana wstepnie polozna;-) Bo kiedys trzeba bylo wybierac i tak zostalo:-p
Co do dojazdu to ja sie nie martwie o to hehe:-D
Pozdrawiam:-)
 
reklama
Czy któraś z mam miała doświadczenia z tą kliniką? Póki co, decyduję się na Żeromskiego, ale szukam też opinii na temat Feminy i kliniki Life w Niepołomicach (chodzi mi o SN), a takowych opinii w internecie widzę naprawdę niewiele.
 
Do góry