reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

Po ostatnich przejsciach z pewnym ginekologiem postanowilam ze musze przestrzec przed nim gdzie tylko tylko mozna



 
reklama
Chodzę do dr Anthonego Egwuatu. Często słyszałam o nim niepochlebne opinie, że ma humorki, jest nieco arogancki. ALE to rzetelny i bardzo skrupulatny lekarz. Dzięki niemu uniknęłam poronienia we wczesnym stadium ciąży, bo wykrył problemy z szyjką.
 
W ujastku jest zdecydowanie taniej na samej toxoplaźmie jest to 5 zł na galla 35zł w ujastku 30zł może niewiele ale jak się robi tych badań naście to różnica wychodzi.
 
Ja zawsze robiłam na Galla, mam bliżej i raczej nie ma tam jakiś strasznych kolejek. I wyniki dają szybko. Jak się ma do zrobienia więcej badań, to 5 złotych faktycznie robi różnicę, ale dla jednego badania nie będąc zmotoryzowanym nie opłaca mi się jechać na drugi koniec miasta, bo do Ujastek mam niestety daleko.
 
Ujastek ma też filie:
os. Na Skarpie 64, tel. 012 644-84-89
os. Złota Jesień 15 B, tel. 012 375-14-64
ul. Wysłouchów 13, tel. 012 654-04-02
gdyby któraś mam miała bliżej to nie musi jechać aż na ujastek
 
Witam wszystkie mamusie z Krakowa. Mam 3 miesięczną córkę i od 1,5 miesiąca borykamy się z łzawiącymi i ropiejącymi oczkami, a w zasadzie już jednym bo drugie samo się "oczyściło". Stosowaliśmy przez miesiąc krople do oczu- Tobrosobt, cały czas przemywamy oczki solą fizjologiczną. Pediatra poleciła nam się zgłosić do okulisty, ale to nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. Żaden gabinet nie jest wyszczególniony tylko dla niemowląt a czytając opinie o lekarzach okulistach na znanych stronach można się załamać... 3-miesięczne niemowlę to jeszcze mały człowieczek i nie chciałabym aby jakiś nie kompetentny lekarz w nieprawidłowy sposób dobrał się do oczek Michaliny.. albo bez badań od razu się sięgnął po ostateczność- przetykania kanalików łzowych.. Dziewczyny polećcie mi jakiegoś dobrego lekarza, który by umiał nam pomóc i jest lekarzem z powołania!!
 
moja miała podobny kłopot i juz majac 6 tygodni miała wizyte u okulisty i nie powiem nie należała do przyjemnych
tez miałyśmy te kropelki i jeszcze Chibroxin i po nich była poprawa,teraz tez czasami jej oczka jeszcze ropieją,ale zakraplamy od czasu do czasu zeby tylko uniknąć przetykania kanalików
 
anka kolegi synek tez mia problem z oczkiem,ropialo i wybrali sie do Krakvision na zyblikiewicza u dr klonowskiej i byli zadowoleni,maluch po dwoch wizytach wszystko dobrze
 
Witajcie dziewczyny ;-).

Poszukuję jak w tytule dobrego lekarza pediatrę.. Nie jestem zadowolona z obecnej przychodni i chciałabym jak najszybciej przenieść gdzie indziej dziecko.. Bardzo proszę napiszcie mi kogo polecacie i w jakiej przychodni przyjmuje dany lekarz.. Będę bardzo wdzięczna :-).. Pozdrowionka
 
reklama
Witajcie dziewczyny ;-).

Poszukuję jak w tytule dobrego lekarza pediatrę.. Nie jestem zadowolona z obecnej przychodni i chciałabym jak najszybciej przenieść gdzie indziej dziecko.. Bardzo proszę napiszcie mi kogo polecacie i w jakiej przychodni przyjmuje dany lekarz.. Będę bardzo wdzięczna :-).. Pozdrowionka
a w jakim rejonie,dzielnicy szukasz przychodni??
bo raczej na drugi koniec krakowa nie bedziesz jezdzic jak dziecku cos bedzie?
 
Do góry