reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krakow - NFZ - prowadzenie ciazy

Lunka85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2018
Postów
1 043
Miasto
Kraków
Hej, jestem z Krakowa - Mały Płaszów i szukam lekarza do prowadzenia ciąży na NFZ i zupełnie nie wiem jak się za to zabrać. Zależy mi na tym żeby miał USG w gabinecie i pracował albo w Ujastku albo na Kopernika. To moja 3cia ciaza, mam skończone 35lat. W drugiej ciąży miałam cukrzycę ciazową i urodziłam w 10min w domu (karetka nie dojechała... pierwsze dziecko urodziłam w 30 i jakimś cudem mnie dowiezli). Lekarz musi być w stanie wsadzić mnie do szpitala na patologie na 3 tyg przed terminem porodu no nie mam zamiaru urodzić w sklepie czy odbierając dzieci że szkoły/przedszkola... pierwsze dziecko urodzone 11 dni przed terminem drugie 10dni przed terminem. Ktoś coś poradzi? Wcześniej chodziłam do babki z Luxmedu i w sumie jak nic nie znajdę to do niej wrócę ale pakiet to 300pln miesięcznie i może jest ktoś kompetentny na NFZ. Aaaa i 2gie dziecko zarazilo się w Żeromskim jakimś wirusem i wylądowaliśmy na oiomie z zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych i wpisana w kartę sepsa (której na szczęście nie bylo) więc Żeromski odpada jako szpital. Ktoś coś? :D
 
Do góry