reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

mi kamil rano się przekręcił na bok z brzuszka, we łazience na ściany dałam nalepki piankowe i dziś rano jak je zobaczył to całe wietrzenie pupy studiował, pozatym teraz mu się podoba kubuś puchatek mała maskotka, też wpatruje się w niego jak obrazek i daje mu boksy
 
reklama
Pati u mnie podobnie - Sebuś już od kilku dni przekręca się z boku na plecki, albo z plecków czy brzuszka na bok.
No i zaczyna powoli coś tam gaworzyć - swoje ejo, aaa i eee.
A najśmieszniejsze jest to jak chce kichnąć i jakoś mu się nie udaje - no i wychodzi takie gośne eeeaaaa jakby ziewanie :-D
Muszę to nagrać kiedyś - tylko jak bo przecież na zawołanie nie kicha ;-)

A no i powoli zaczyna już się świadomie uśmiechać - to piękne chwile.
A mąż czeka na taką kiedy będzie mógł połaskotać małego po brzuszku a on odpowie śmiechem.
 
Ehhh no to widze że musze na dłuzej kłasc Hanie na brzuszku...bo nawet nie wiem czy potrafi sie obrócić.
 
Moja Marika dziś odkryła paluszki (wcześniej miała rękawiczki, a wczoraj już jej zdjęłam, bo obcięliśmy paznokcie) i cały czas je wkłada do buzi i ssie.

Coraz bardziej podoba jej się kąpiel, zwłaszcza jaj jest dużo wody i już nie krzyczy.

I dziś chyba pierwszy raz leży spokojnie bez płaczu od 15 minut haha
 
reklama
Do góry