reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

reklama
Moj tz szczorteczka sie wlasciwie bawi, gryzie,a zeby myje mu ja.tyle ze to i tak tylko dla przyzwyczajenia bo potem kaszka w lozku i tak:)
Magda on sie cofa po tatusiu:p nie po mamusi :D:D:D
 
Dziewczyny u mnie też Iza ząbki sama szoruje.
Też muszę przyznać, że po wieczornej toalecie sama pokazuje na szczoteczkę.
Mamy pastę nenedent bez fluoru i jej nie trzeba wypluwać
Poza tym tej pasty daję malutko

TO jej samodzielne szorowanie to mało dokładne, ale niech się przyzwyczaja.
A mama troszkę poprawia.

u nas dokładnie tak samo - myjemy taką samą pastą co Ty Izie - http://www.miralex.pl/?product,pl,79 dla nieświadomych - kupuje się ją w aptece i jest od pierwszego ząbka, specjalnie dla niemowląt, bo jej nie trzeba wypluwać. Podobną pastę ma firma Ziaja :-)

daje się jej dosłownie kropelkę; wiadomo, że bardzo dokładnie nie umyje i jej poprawiam, ale niech się uczy :-)

MINISIA, MAGDA - już mi się przypomniało, dlaczego nie chciało mi się już tu pisać. Normalnie Wam to chyba wszystko trzeba na filmie pokazać + we wszystkim przytakiwać. No tak, klub wzajemnej adoracji... zapomniałam...
 
Ostatnia edycja:
Witam drogie Panie moj najmlodszy Aniolek skonczyl 12 pazdziernika roczek wiec przylaczam sie do pazdziernikowych mamusiek 2008 :) Fajnie wam ze macie juz zabki bo moj niestety nie ma zadnego i od kilku nocy strasznie cierpi :( Mam nadzieje ze zabki sa juz blisko :)
 
KATE I MALENIA rtaki dla dziewczynek za mycie zabkow :-)

Co do zabkow to my tez myjemy ta pasta Tzn ja oliwce myje zabki Pediatra juz mi kiedys powiedziala o tej pascie Nakladam ja malutko i jest ok :-)

Dziewczyny ja tu prosze o nie klocenie sie bo to watek postepy a nie kloceniowy
Mariczka to zdolniacha :-)
 
No i teraz masowe wędrówki po nenedent się zaczną, ale cicho sza.
Żadna się nie przyzna i jeszcze dopieprzy... :sorry:
 
ja znalazlam w tesco colgate smile 0-2 wiec zwracam honor:cool2:i nawet do apteki nie trzeba chodzic.ale ja i tak bede po swojemu robic i myc woda.
Dorka ja myuslalam zeby kiedys zalozyc kloceniowy watek bo on najwyrazniej miejsca sobie znalezc nie moze i wkraca sie w inne watki:-D
 
reklama
Do góry