reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku... czyli postępy

Dziękujemy :zawstydzona/y:

Wyciągnęłam szelki, zaplątałam Hanię i chodziłyśmy bez trzymania za rączki. A radości było przy tym kupa :szok: Aż się mała ze śmiechu w pieluchę posikała :laugh2:
 
reklama
A Majka zrobiła się "córeczka mamusi", jak mnie widzi, to się wspina na mnie i wtula, jak nigdy wcześniej...ale mi miło, choć na dłuższą metę zaczyna to być męczące.
Ponad to: powtarza wszystkie słowa które usłyszy! Rewelacja!
Kręci się wokoło, naśladuje (pokazuje piosenki, tak jak ja..., np. "Ta Dorotka", "Głowa, ramiona, kolana...") itp.., od 3 tygodni chodzi do tyłu, komunikuje wszystko co chce. Jak chce na spacer, to bierze torbę, termos, do którego wkłada kubek i kieruje wózek w stronę drzwi, jak ma ochotę karmić kaczki, to mówi "ka", pokazuje na chleb i drzwi...itp...robi sama kawę w ekspresie (postaram się załączyć filmik, jak teście wyjadą), pokazuje jak obieram ziemniaki, jak chce mandarynkę i dostanie ją do ręki, to idzie do kosza i mówi "brać...", żeby ją obrać...Oj, jest tego :-)
Wesoło mi ostatnio, ale czasu zupełnie brak....Trzymajcie się Kochane Kobitki:tak:
 
Spoko-loko, Drogie Ciocie:-) Czy prowadziłyście Swoim Pociechom taki książkowy pamiętnik? Wiem, że kilka z nas prowadzi blog-jeszcze lepsze.
Ja prowadziłam ten pamiętnik i już się nie mogłam doczekać, kiedy z tym skończę, bo brak czasu i miejsca w nim było, ale ...zaczęłam kolejny-hihihii. Tak sobie myślę, że dla Majki będzie to fajna pamiątka (sama chciałabym taką mieć...).
Czy Wasze Maluchy mają tak samo? Chodzi Maja i śpiewa, gada, pokazuje, powtarza słowa...wyciągam kamerę (zepsuła się w dniu jej urodzin, ale dzięki Bogu został jeszcze aparat z możliwością nagrywania...) i ....Maja jak zaczarowana przestaje robić powyższe...Myślę, że muszę zrobić taki Big Brother :) Będzie łatwiej i naturalnie.
Ponawiam pytanie, Wasze dzieci też maja taki okres wiszenia na Was???Bo zaczyna mnie to męczyć...:tak:
 
reklama
Tak Polu szczególnie jak coś robie np.myje naczynia jak siedze i na niego patrze to bawi się cudnie sam...
 
Do góry