reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krwawienia

reklama
Zarejestruj się do ginekologa a przed wizytą zrób test ciążowy a jeśli masz możliwość jutro idź na betę, beta jest wiarygodniejsza od testu ciążowego.
 
Moja mama jak była ze mną w ciąży to w pierwszym miesiącu miała tak jakby okres tzn tak bardzo skutki jej leciało. Czytałam na forach ze, nie które kobiety mają skala miesiączkę,ze czasami tak się zdążą :)
 
Jeśli kobieta jest w ciąży nie może mieć miesiączki, krew która leci w trakcie ciąży mniej więcej w terminie ach miesiączki to tylko przez hormony ale nie jest to krwawienie miesiączkowe. Zamiast rozmyślać jak przebiegała ciąża twojej mamy to zadbaj o siebie i idź do lekarza. Internet nie zrobi ci usg czy badania krwi...
 
Dokładnie jak PaniKovalowa pisze - po cholerę takie rozmyślania, zastanawianie się, czytanie na forach, gdybanie, skoro można zrobić test albo iść na betę i mieć pewność??? Nie rozumiem tego kompletnie :baffled:
 
reklama
Hey.Może zrób najpierw test?Wtedy będziesz miała pewność,czy jesteś w ciąży.Możesz równie dobrze poczekać na okres i jeśli będzie Ci się spóźniał dopiero wtedy zrobić test.
Wiesz mogą to być objawy ciąży,ale też nie muszą dlatego ja bym na twoim miejscu zrobiła test...
 
Do góry