reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie z nosa

Dołączył(a)
19 Marzec 2007
Postów
14
Ostatnio zdarza mi się, że leci mi z nosa krew. Nie chcę popadać w jakąś histerię z powodu krwawienia z nosa, ale zastanawiam się, co może być przyczyną i jak mogę ew. temu zaradzić. Czy któraś z was może ma lub miała podobny problem? Dodam, że nie jest to jakieś mocne krwawienie, no ale jest.
 
reklama
jeśli krwawienie utrzymuje sie dłużej niż 2-3 dni i powtarza sie codziennie idz do lekarza, moze jesteś osłabiona (masz anemie) , albo brakuje ci potasu. Moze ci pękają naczynka w nosie i brakuje ci witamin. Tak czy siak ja bym sie do lekarza wybrała, ja jak miałam krwawienia z nosa to poprostu poszłam do lekarza. A on dał mi witaminy:)
 
mnie w ciąży krew leciała z nosa non stop, wręcz codziennie, dziąsła też mi krwawiły. lekarz twierdził, że w ciąży to normalne, spowodowane zwiększoną ilością płynów w organizmie. zalecił nawilżanie śluzówki marimerem (roztwór wody morskiej) i faktycznie było zdecydowanie lepiej. krwawienia nadal się zdarzały, ale już nie tak często.
krwawienia mogą też występować na skutek wysuszonej śluzówki w nosie - w takiej sytuacji marimer też powinien pomóc.
 
Mój mąż miał podobny problem, co pewien czas pojawiało się krwawienie z nosa. Okazało się, że tak reaguje na zbyt suche powietrze. Kupiłam mu w aptece do nawilżania śluzówki marimer i od tamtej pory psika sobie parę razy dziennie i krwawienie już się nie powtarza. Może ty też powinnaś spróbować. A jak nie, to rzeczywiście najlepiej odwiedzić lekarza.
 
no właśnie, czyli sprawdza się pogląd, że woda morska dobra na wszystkie problemy z nosem :) zresztą - u dziecka też codziennie marimerem do noska psikamy, sobie też nie żałuję :)
 
reklama
Do góry