reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak podkosmówkowy

Ja pisząc post tutaj też się strasznie bałam o maleństwa. W poprzednim tygodniu miałam wizytę u ginekologa. Po krwiaku nie było śladu, wchłonął się w tydzień ❤️ z dzieciaczkami wszystko ok 🥰
 
reklama
Witam,
Kilka dni temu zaczęłam plamić żywą krwią. Na wizycie okazało się, że to krwiak o wielkości 24mm. Następnego dnia zaczęłam plamić na brązowo. Wczoraj znów czerwona krew. Poszłam do innego gin bo moj nie przyjmował. Potwierdził krwiaka, kazał zrobić hcg. Na badaniu pokazal mi serduszko. To byl cud po prostu. Wykazał tez, że to 6 t1d. Poprzednia ciąża skończyła się w 9 tc. Poronilam w lutym tego roku. Wtedy nie widziałam serduszka wcale. Bardzo szybko (kwiecień) zaszłam w kolejna ciążę i znów coś (ten krwiak). Boję się, że coś źle zrobię, że znów się nie uda i ten krwiak zaszkodzi dziecku.
 
Witam,
Kilka dni temu zaczęłam plamić żywą krwią. Na wizycie okazało się, że to krwiak o wielkości 24mm. Następnego dnia zaczęłam plamić na brązowo. Wczoraj znów czerwona krew. Poszłam do innego gin bo moj nie przyjmował. Potwierdził krwiaka, kazał zrobić hcg. Na badaniu pokazal mi serduszko. To byl cud po prostu. Wykazał tez, że to 6 t1d. Poprzednia ciąża skończyła się w 9 tc. Poronilam w lutym tego roku. Wtedy nie widziałam serduszka wcale. Bardzo szybko (kwiecień) zaszłam w kolejna ciążę i znów coś (ten krwiak). Boję się, że coś źle zrobię, że znów się nie uda i ten krwiak zaszkodzi dziecku.
Jedyne co mogę Ci powiedzieć to bądź dobrej myśli. Ja krwawilam od 6 tygodnia do 9 (w 9 TC nie było śladu po krwiaku). Obecnie 21tc ciąży bliźniaczej, wszystko w jak najlepszym porządku. Mam nadzieję, że u Ciebie również będzie dobrze. Mocno trzymam kciuki
 
Jedyne co mogę Ci powiedzieć to bądź dobrej myśli. Ja krwawilam od 6 tygodnia do 9 (w 9 TC nie było śladu po krwiaku). Obecnie 21tc ciąży bliźniaczej, wszystko w jak najlepszym porządku. Mam nadzieję, że u Ciebie również będzie dobrze. Mocno trzymam kciuki
Dziękuje i wzajemnie :) staram się być dobrej myśli choć to poronienie nade mną ciągle wisi.
Pozdrawiam i życzę zdrówka :)
 
Cześć dziewczyny 🌻Mieszkamy w Danii tam opieka ginekologiczna w ciąży jest dużo gorsza od tej w Polsce. Jestem w 7 tygodniu, w zeszłym tygodniu dostałam bardzo obfitego krwawienia, które trwało cały dzień. Poszliśmy do lekarza, czekalismy na przyjęcie ponad 2 godziny, lekarz w końcu nas przyjął zrobił badanie fizykalne brzucha i stwierdził, że ciąża się zakończyła. Następnego dnia wsiedliśmy w samolot i poszliśmy do lekarza w pl, który zauważył spory krwiak (3.5cm x 1.5cm), ale dzidziuś żyje. Biorę duphaston 3 razy dziennie i luteinę dopochwowo 2 razy dziennie. Czy któraś z was miała równie duży krwiak i jak się to skończyło? Będę wdzięczna za każda odpowiedź 🙏
Witam ja mam bardzo dużego krwiaka i miałam krwawienia ponadto 6/7 lekarz powiedział że tętno jest niskie 115 czy może być dobrej myśli czy myśleć o najgorszym
 
Dzień dobry , jak zakończyła się Pani ciąża ? Obecnie jestem w 8 tyg ciąży bliźniaczej , krwiak podkosmowkowy . Biorę duphaston i luteinę .
 
reklama
Do góry