reklama

Książki, e-booki, poradniki.

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez nikita33, 16 Luty 2005.

1. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Dziewczyny, czy mogłybyście mi polecić jakąś dobrą książkę na temat drugiego roku życia dziecka?
    Filip właśnie skończył roczek i przydałoby się troszkę poczytać, co nas w tym nadchodzącym czeka.

pozdrowionka
    nikita

2. mania

mania Fanka BB :)

Nikito Kochana dla Filipka na urodzinki!!!!

Radosnej minki i wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!!!!

ja ze swojej strony polecam ksiazke "drugi i trzeci rok zycia dziecka" Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway
    jest cala seria tych ksiazek poczawszy od okresu ciazy, przez I rok itd...mi bardzo pomogla ta o I roku a teraz bede kozystac z nastepnej ;) jest tu opisany kazdy miesiac zycia i czego sie w nim spodziewac, jak sytmulowac dziecko do rozwoju, czym sie martwic a czym nie przejmowac....zobacz moze i Tobie sie spodoba
    buziaki

ps.. jak tak urodzinki Filipa?

3. reklama
  4. Agnexx

Agnexx Gość

Polecam tę samą książkę co mania, rewelacja!

5. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Dzięki, dziewczyny, poszukam tej ksiązki. a jeśli chodzi o urodzinki, to świętujemy dopiero w sobotę, bo dziadkom nie pasowało w tygodniu, więc impreza opóźniona , ale to nic. Od nas narazie dostał mnóstwo buziaków i prezenty. Napiszę jak było na imprezce w naszym starym urodzinowym wątku na Niemowlakach.

pozdrowionka
    nikita

6. Dora

Dora Gość

Hej, NIKI!
    my wyprawiamy urodzinki dla Darii w niedzele! tak się szczęśliwie złożyło,że to właśnie jej dzień urodzin.
    a co do ksiażek, to przyez ostatnie dni przeglądałam oferty księgarni internetowych i moją uwagę szczególnie zwróciły te książki:
    wspomiana już "drugi i trzeci rok życia dziecka" A. Ersenberg
    oraz "gry i zabawy z maluchami" Jackie Siberg,
         "Dziecko od 1 roku do 3 ...." ?                  
          "Język dwulatków" T. Hogg

ewętualnie jeszcze
          "Każde dziecko może nauczyć się regół" Anette Kost-Zehn
    Może już ktoś posiada te książki i podzieli się opiniami na ich temat?

7. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Dzięki , Dora, nie mam zbytnio czasu chodzić po księgarniach,ale dzięki tym informacjom nie rzucę się na pierwszą książkę, którą zobaczę tylko popatrzę dalej. No i nie wiedziałam, że istnieje "Język dwulatków" ... a może ktoś ma w wersji elektronicznej?

pozdrowionka
    nikita

8. Idalka

Idalka Aktywna w BB

Polecam "Język dwulatka" Tracy Hoog

pozdrawiamy

9. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Podtrzymuję pytanie Nikity.
    Ma ktoś wersję elektroniczną "Język dwulatka"? A może link strony z której można ściągnąć??????

10. reklama
  11. Idalka

Idalka Aktywna w BB

Tutaj mozna podobno kupic za 14,99 zł
    http://www.kdc.pl/servlet/SNFMain
    nr katalogowy 159012
    Tylko strona internetowa jest podobno nieaktualna i nie ma na niej tej pozycji więc trzeba zadzownic lub napisac maila, dopytac i zamówić.

Polecam tą książkę

12. Mama-Agnieszka

Mama-Agnieszka Fanka BB :)

Tracy Hoog-"Język dwulatka" rewelacyjna książka.Chyba to własnie dzięki niej jestem bardziej cierpliwa i wyrozumiała dla mojego szkraba.

Poleć forum