reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książki warte polecenia

Pauletta jeśli możesz to ja jestem bardzo chętna. Właśnie obecnie nie mam nic do poczytania. Na priv wysyłam adres mailowy.
 
reklama
"Pollyanna" E. H. Porter. :) Powrót do czasów młodości. Właśnie patrzę, że pierwsze wydanie miało miejsce równo 100 lat temu. :)
 
wow, "polyanne" czytałam gdzies w podstawówce... Wtedy mi sie podobala :)

Może to powinno być w temacie zakupów, ale kupiłam ostatnio:
- W paryżu dzieci nie grymaszą (tak do poczytania, bo polecałyście :))
- Mocni ojcowie, mocne córki (M. Meeker)
- Gdy stajesz się tatą (M. Micucci)
- Zawód: tata (K. Pilch) te o ojcostwie to oczywiscie dla męża na urodziny :)

a z tego co mamy dla ojców to polecam jeszcze "Dziki ojciec" Szymona Grzelaka :)
 
z książek tak do poczytania polecam dwie Jodi Picoult: "Bez mojej zgody" (nakręcony też film, ale książka oczywiście bez porównania :) i "w naszym domu"

Lubię też książki Cathy Glass, ale są bardzo smutne... "Najsmutniejsze dziecko", "Okaleczona", "Skrzywdzona"
 
Mamuśka - szczerze mówiąc bardziej mi się podobał film "Bez mojej zgody". Jakoś męczy mnie Jodi Picoult i jej sposób narracji... To samo dotyczy "W naszym domu", na poczatku ciekawe było, ale strasznie wydłużyła tą książkę i ją wymęczyłam :)

lekka do poczytania to "Babyville" (Green Jane), Bella (przepiękna! jest też bardzo dobry film)
a ciekawa na faktach: Opowieść ojca. Przez mongolskie stepy... , Uwięziona w Teheranie, Długi marsz.

to może jeszcze wątek o filmach? :)
 
Boże ja przy "bez mojej zgody" (książce) to płakałam jak bóbr ! :)
Przypomniała mi się też książka "Poczwarka" D. Terakowskiej i jak napisałaś o "uwięzionej w Teheranie" to przypomniała mi się "Tylko razem z córką" Betty Mahmoody (powstał też chyba film, ale nie oglądałam).
Co do filmów to już mojemu M zapowiedziałam, ze musi zaprosić mnie do kina na "chce się żyć" :):):)
 
ooo, o tym filmie tez myślałam, dokładnie tak! :) Ale nei wiem czy nie zaczekam i nie obejrze w domu.. Zazwyczaj wole w domu filmy oglądać, za to mąż jest miłośnikiem chodzenia do kina...
 
Ja właśnie dawno nie byłam w kinie i mam ochotę się wybrać :)
Jeśli chodzi o polskie filmy to słyszałam, że "w imię" jest dobry,ale nie oglądałam ;)
 
reklama
ja wczoraj na niego szłam z mężem, ale nie doszłam :D
zaczynał sie późno 20:30 a byliśmy po całym dniu pracy, 2h szkoły rodzenia, wiec padłam jak betka i zasnęłam... ale pójdę!:-D
 
Do góry