reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książki warte polecenia

O coś ty? Serio? To mega okazja, nie wiedziałam, to tamte komuś oddam a sobie chyba nowe zafunduję cały pakiet. Dzięki za info :happy:
 
reklama
No to korzystaj. :) My korzystaliśmy niedawno jak Egmont zrobił wyprzedaż wakacyjną i część ksiażek była tańsza 70%. Trochę więc teraz mamy do czytania i parę książek na prezenty, bo co chwila ostatnio chodzimy na jakieś urodziny. :)
 
My tam ostrzymy sobie ząbki na nową "Basię i remont" Staneckiej :) już chyba nawet jest w sprzedaży ale jak będziemy zamawiać to kilka książek naraz bo tak bardziej się opłaca wiec wstrzymujemy się do następnego tygodnia ;)
 
Wyszła ostatnio druga część cyklu "Pięć królestw" Brandona Mulla - czytamy! :)

MamaMałgo - a wiesz, że ilustratorka od ksiażek Basia wydała teraz nową książkę o folklorze? "Cuda wianki" - jest piękna i nie tylko dla dzieci, raczej tak dla wszystkich zainteresowanych, czyli pewnie Polaków, bo to jak najbardziej polska kultura. :)
 
Wyszła ostatnio druga część cyklu "Pięć królestw" Brandona Mulla - czytamy! :)

MamaMałgo - a wiesz, że ilustratorka od ksiażek Basia wydała teraz nową książkę o folklorze? "Cuda wianki" - jest piękna i nie tylko dla dzieci, raczej tak dla wszystkich zainteresowanych, czyli pewnie Polaków, bo to jak najbardziej polska kultura. :)

Aż sobie wyguglałam te cuda-wianki - śliczne to jest! chyba będzie dotakowy prezent pod choinką spoza listy :) Nie wiem czy baerdziej Gabisia czy mamusie będzie zachwycona, ale na pewno ktoś :laugh2:
 
MamaGabisi - bo książka jest piękna. Marianna Oklejak dostała za nią niedawno nagrodę IBBY - w kategorii graficznej. Nic dziwnego, bo książka ładnie wydana, ale głowny atut, to też wszystkie ludowe wzornictwa, ilustracje o obyczajach dawnych Polaków. Nie też w książce takiej typowo podręcznikowej wiedzy, bo widocznie autorka jednak postanowiła, że woli oczarować czytelników niż zanudzić. :) A przez pewnie i więcej wyniesie się wiedzy, bo chce się wracać do tej książki.
 
reklama
Mitrand, wiem wiem, cuda wianki mamy już od dawna, bardzo lubimy sobie przeglądać :) a tak a propos Basi, a raczej Staneckiej to jest fajna ksiażeczka z tej serii Czytam sobie, Droga mocy i tez z naklejkami (z gwiezdnych wojen oczywiscie jak tutuł wskazuje), bo jak mama Gabisi mowi, wszystkie dzieci kochają naklejki :)
 
Do góry