reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książki warte polecenia

Ja to akurat teraz na czarno - biało czytam! A tak, bo za serie komiksów Calvin i Hobbes się wzięłam, to jest dopiero duet jakich mało. Pamiętam jeszcze te serię drukowaną w odcinkach w gazetach.
 
reklama
Sali - też pamiętam, ale wtedy to chyba dodawali tylko te najkrótsze historyjki od gazet, a to o czym piszesz, to już są takie ładne albumy, gdzie ich jest więcej.
I nie wszystkie są czarno białe. ;) 8. tom ma inny format i część komiksów jest pokolorowana. :)
 
My ostatnio futbolowo ;) "Basia i piłka nożna" Zofii Staneckiej u nas na topie, zresztą od jakiegoś czasu zbieramy Basie i mamy już nawet sporą kolekcję. Ostatnio doszła kolorowanka i teraz Klara zazyczyła sobie Wielką księgę przygód na zajaczka. No to już ma :)
A ja ostatnio Głowackiego "Good nghy Dzerzi znalazlam w bibliotece i podczytuje w wolnej chwili ;)
 
My ostatnio futbolowo ;) "Basia i piłka nożna" Zofii Staneckiej u nas na topie, zresztą od jakiegoś czasu zbieramy Basie i mamy już nawet sporą kolekcję. Ostatnio doszła kolorowanka i teraz Klara zazyczyła sobie Wielką księgę przygód na zajaczka. No to już ma :)
A ja ostatnio Głowackiego "Good nghy Dzerzi znalazlam w bibliotece i podczytuje w wolnej chwili ;)

Jak chcesz futbolowo, to widzialam teraz biografię dla dzieci Messiego i Ronaldo za 44 zł w sklepie egmontu chyba. ;)
 

Jak chcesz futbolowo, to widzialam teraz biografię dla dzieci Messiego i Ronaldo za 44 zł w sklepie egmontu chyba. ;)
O to bardziej dla chrześniaka :) może na dzień dziecka mu sprawie, fajny pomysł. moje dziewczyny to niekoniecznie. Klara futbolową Basie pochlaniala ale Gosia to nie te klimaty, lubi takie tradycyjne bajki, najlepiej jak mają piekne ilustracje, to obie pooglada, popodziwia :) Ale ostatnio to mam wrazenie, ze nie ma takich ksiazeczek, widze wszedzie takie ala disneyowskie ilustracje. A stare, te co mamy w domu już po porozaczytywane wielokrotnie.
 
O to bardziej dla chrześniaka :) może na dzień dziecka mu sprawie, fajny pomysł. moje dziewczyny to niekoniecznie. Klara futbolową Basie pochlaniala ale Gosia to nie te klimaty, lubi takie tradycyjne bajki, najlepiej jak mają piekne ilustracje, to obie pooglada, popodziwia :) Ale ostatnio to mam wrazenie, ze nie ma takich ksiazeczek, widze wszedzie takie ala disneyowskie ilustracje. A stare, te co mamy w domu już po porozaczytywane wielokrotnie.

Głupoty gadasz, widizalaś np. serię Poczytaj ze mną? Stanecka i inni polscy autorzy i ilustracje w klasycnzym stylu, bez jaskrawego rózi itp. ;)
 
Głupoty gadasz, widizalaś np. serię Poczytaj ze mną? Stanecka i inni polscy autorzy i ilustracje w klasycnzym stylu, bez jaskrawego rózi itp. ;)

Ano nie wiedziałam ;) ale jak napisałaś to sobie od razu sprawdziłąm i faktycznie piękne są i takie własnie klasyczne! No o coś takiego mi chodziło, dzięki! :) szkoda, ze nie zdązyłam przed dniem dziecka zamówić, ale w sumie nic straconego, Gosia ma zaraz urodziny to bede miala jak znalazł. A z dorosłych książek co teraz czytacie? ja ostatnio wypozyczylam "Drogę" McCarty'ego i w weekend biore sie za czytanie.
 
oczywiście, że tak, ja czytałam je w dzieciństwie i teraz kupiłam nowe wydania dzieciom, mamy "Urodziny Milusia" i "Woje Mirmiła", te komiksy wcale się nie starzeją i bawią tak samo dużych i małych, no z czytaniem to jeszcze im muszę czytać troszkę.
 
reklama
Do góry