asinka85
Mama Tymona i Niny :-*
Mikowata polecam Tymona ;-)
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza




dokladnie tak. tylkoze moje połówkowe juz niebawem, ale beda rozmyslania... i persfazje pewnieJa dalam na luz i czekam do polowkowego potem bede intensywnie myslala nad imieniem:-)
U nas jeżeli nasza dzidzia faktycznie córeczką pozostanie to jest dylemat będzie Łucja Antonina albo Lilianna Konstancja.
A jeśli jednak gdzieś ten siusiaczek się schował to już postanowione będzie: Ziemowit Kazimierz. :-)
A tak ładnie brzmią zdrobnienia Lila Lilka... cudnie, no nic czekamy na określenie płci a później pewnie czeka nas trudna przeprawa w wyborze imienia.